20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapety na ściany

Zakup lub długoterminowy wynajem mieszkania zazwyczaj wiąże się z koniecznością przeprowadzenia remontu, dzięki któremu wnętrza…
Zakup lub długoterminowy wynajem mieszkania zazwyczaj wiąże się z koniecznością przeprowadzenia remontu, dzięki któremu wnętrza nie tylko będą czyste, ale i dostosowane wyglądem do gustów i preferencji właścicieli. Mieszkanie, w którym przebywa się każdego dnia powinno być nie tylko wygodne, ale i sprawiać, że czujemy się w nim doskonale, dlatego tak ważne są wykorzystane materiały i dekoracje. We współczesnych wnętrzach doskonałym wyborem bywają fototapety na ściany, które zastępując klasyczną farbę pomagają stworzyć jedynie w swoim rodzaju wrażenie i niepowtarzalny klimat, a nawet optycznie zmieniać proporcje pomieszczeń.
Najważniejszym atutem fototapet jest ich wielkość. Wprawdzie w przeciwieństwie do tradycyjnych tapet papierowych nie są one już umieszczane na wszystkich ścianach, jednak nawet wykorzystane częściowo we wnętrzu potrafią sprawić, że nagle lokatorzy przenoszą się do świeżego zielonego lasu, albo na jeden z placów miejskich Paryża. Dzięki fototapetom można w kilka minut znaleźć się wszędzie, gdzie tylko zaprowadzi wyobraźnia. Na ścianie wyrośnie gigantyczna tropikalna plaża z drzewami w niemal realnych wymiarach. Popołudniowy relaks można odbywać w słonecznej Prowansji lub na pomoście wychodzącym w głąb jeziora.
Fototapety na ściany ciekawe propozycję
Sopockie molo, Most Brooklyński, brzozowy zagajnik czy stadnina koni – wszystko to może znaleźć się w salonie nie tylko zapewniając takie otoczenie, w jakim najlepiej odpoczywamy, ale też tworząc właściwy nastrój. Dzięki wykorzystaniu nocnego widoku Nowego Jorku wnętrze przekształci się w klimatyczną, nastrojową sypialnię, a wspomniany las sprawi, że relaks w kontakcie z naturą będzie znacznie efektywniejszy. Fototapety na ściany ze strony http://www.dekorolka.pl/fototapety-na-sciany to przykład ogromnego zróżnicowania tematycznego, kolorystycznego, a nawet stylu, dzięki któremu salon może przenieść się w czasie do ubiegłego wieku.
W kategorii fototapet znalazły się również takie, które określane bywają mianem przestrzennych lub 3D. To kompozycje pozwalające na wizualne zmienianie przestrzeni, szczególnie przydatne w małych pokojach i korytarzach. Umieszczenie na ścianie realnego lub wirtualnego obrazu tunelu, wąskiej uliczki, przestronnego placu lub krajobrazu sprawi, że ściana stanie się magicznym przejściem, pokój zyska więcej przestrzeni. Warto też wspomnieć o motywach abstrakcyjnych, kolorowych, przyciągających uwagę nie tylko intensywnością barw, ale i dynamiką kompozycji, dzięki której wnętrze wypełnia się energią sprzyjając kreatywnemu działaniu.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem