Fototapety na drzwi

Dekorowanie drzwi jest nowym trendem, jaki pojawił się w ostatnich latach i stanowi ścisły związek z nowym obliczem fototapet.
Dekorowanie drzwi jest nowym trendem, jaki pojawił się w ostatnich latach i stanowi ścisły związek z nowym obliczem fototapet. Wprawdzie w przeszłości standardowo umieszczane w mieszkaniach zbiorowego budownictwa drzwi wyposażane były w szyby, które dla zapewnienia większej intymności zaklejano plakatami, ale była to raczej potrzeba niż forma aranżacji. Nowoczesne wzornictwo fototapet oraz zupełnie nowe podejście do wystroju sprawia, że również ten element wyposażenia – podobnie, jak szafy, szklane ścianki działowe czy nawet szyby okienne – staje się polem kreowania artystycznych dekoracji.
Fototapety na drzwi
W zakładce http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/door zgromadzono fototapety na drzwi oraz te z drzwiami w drukowanym motywie, jednak zarówno jedne, jak i drugie mogą stanowić jedność w odniesieniu do miejsca przeznaczenia. Z pewnością obraz nowoczesnego skrzydła wykonanego z lakierowanego drewna czy też widok nieco już wysłużonej, dekorowanej ćwiekami żelaznej bramy będą doskonale pasowały do powierzchni drzwi w pokoju, przedpokoju czy wejściowych do domu, ale niektóre motywy są wyjątkowe pod względem stylu i wykorzystanie ich w aranżacji będzie miało bardziej humorystyczny wydźwięk niż rzeczywisty efekt dekoracyjny.
Zaprezentowana kolekcja jest przykładem nowoczesnego podejścia do kwestii aranżacji. W przeciwieństwie do niedalekiej przeszłości, kiedy każdy element wystroju musiał być idealny, precyzyjny, a ilość pięknych dekoracji stanowiła o dobrym stylu i guście właścicieli obecnie od kilku lat panuje trend vintage, który w przybliżeniu sprowadza się do włączania w aranżację elementów starszych niż dwie dekady wstecz. Im starszy jest przedstawiony element, im odleglejsza przeszłość, do której nawiązuje, tym ciekawsze i modniejsze stanowi połączenie z pozostałymi elementami wnętrza.
Wśród wspomnianych motywów znajdą się też fototapety na drzwi wprowadzające pewną nutkę tajemniczości. Uchylona brama, wrota czy drewniane skrzydło wejścia do domu kryją po drugiej stronie niespodziankę, skłaniając do zastanawiania się nad jej charakterem. Wiele motywów jest też nawiązaniem do konkretnego klimatu sprawiając, że wnętrze samo w sobie staje się ciekawsze. Przykładem jest wielki skomplikowany zamek sejfu czy stara drewniana sztaba, zamykana na zardzewiałą kłódkę. Inne ciekawe motywy, to kolorowe kolaże złożone z małych drzwiczek, albo kolekcja zapiętych na kracie barwnych kłódek symbolizujących miłość zakochanych.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem