20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapety molo – zobacz ciekawą aranżację do pokoju

Molo, drewniany pomost, który bezwzględnie kojarzy się z morzem i spacerami w jednym z najbardziej znanych nadbałtyckich kurortów…
Molo, drewniany pomost, który bezwzględnie kojarzy się z morzem i spacerami w jednym z najbardziej znanych nadbałtyckich kurortów w rzeczywistości ma wymiar bardziej uniwersalny zarówno w świecie realnym, jak i na obrazach. Drewniana konstrukcja od wieków służy ludziom do bycia jak najbliżej wody w przeszłości rozwiązując problemy z praniem, zabiegami higienicznymi czy łowieniem ryb. Dziś, w dobie pralek automatycznych z prania w jeziorze nikt nie korzysta, a pomosty z desek służą głównie celom rekreacyjnym i czasami cumowaniu łódek.
Fototapety molo
Fototapeta molo to dekoracja, która posiada wiele różnych twarzy i jako taka może też stanowić część różnych aranżacji. Stałym elementem każdego z obrazów jest woda i drewno, jednak zarówno otoczenie, jak i sposób jego przedstawienia czy kolorystyka zmienia się z nowym ujęciem. Poszczególne obrazy mają też zupełnie inny wpływ na samo wnętrze. Najbardziej typowa kompozycja przedstawiająca drewniany pomost ciągnący się w głąb jeziora czy morza, często pozbawiona dodatkowych elementów aż do samego horyzontu to idealne rozwiązanie do małych wnętrz potrzebujących optycznie dodanej przestrzeni.
Całkowicie odmienny klimat stworzy wizerunek kamiennego molo u wejścia do portu, skąpanego we wzburzonych morskich falach. Fototapeta z takim obrazem jest dynamiczna i pełna energii, dzięki czemu wnętrze również staje się bardziej atrakcyjne i żywe. Klimat bardziej frywolny wprowadzi do salonu wizerunek molo wykonanego z kolorowych desek, wybranego na miejsce odpoczynku przez piękną wczasowiczkę. Wakacyjne skojarzenia wprowadzą również obrazy pomostów dla żaglówek, w towarzystwie torby podróżnej lub jako kompozycja drewnianego podestu zestawiona z tropikalnym krajobrazem.
W zakładce http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/molo zgromadzone zostały liczne propozycje grafik, na których molo pojawia się w takiej czy innej postaci. Nie zawsze stanowi ono element główny, bowiem w zestawieniu z wielkimi oceanicznymi statkami, czy gdańską zabytkowa architektura jest jedynie dopełnieniem obrazu, podkreślającym jego związek z morzem czy jeziorem. W domowych aranżacjach fototapeta z molo może zarówno dodawać przestrzeni, otwierać przysłowiowe okno na świat, jak i wprowadzać ciepły nostalgiczny nastrój, zwłaszcza w otoczeniu natury czy z zachodem słońca w tle.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem