🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Fototapety miętowe

Kolorystyka w dekoracji wnętrz ma decydujące znaczenie, a poza takimi elementami, jak wielkość detali czy ich ilość w aranżacji kolor wpływa na kształtowanie całości wystroju.
Kolorystyka w dekoracji wnętrz ma decydujące znaczenie, a poza takimi elementami, jak wielkość detali czy ich ilość w aranżacji kolor wpływa na kształtowanie całości wystroju. Plakaty, obrazy, fototapety, wykładziny podłogowe, narzuty – każdy z tych elementów powinien być odpowiednio dopasowany kolorystycznie do reszty tworząc zwartą całość. Dobór może się odbywać na zasadzie podobieństwa lub kontrastu, gdzie dwie dominujące barwy są sobie całkowicie przeciwne. Kolory mają też znaczenie w tworzeniu klimatu wnętrza, czyli warunkują jego odbiór, jako spokojnego, nastrojowego, sprzyjającego relaksowi lub dynamicznego i pobudzającego do działania.
Jedną z barw jest kolor miętowy, który nie tylko posiada wiele pozytywnych cech, ale też zalicza się do tych najmodniejszych w ostatnich sezonach. Jako barwa pokrewna zieleni miętowy jest kolorem uspokajającym, ale nie nastrajającym sennie, lecz raczej odświeżająco. Jest to kolor młodości, kojarzący się z naturalną energią i chęcią do życia, uśmiechem, świeżym powietrzem i naturalną wiosenna przyrodą, dzięki czemu także wnętrza z takim dodatkiem stają się bardzo przyjazne w codziennym obcowaniu.
Miętowe fototapety to nie tylko możliwość wykorzystania tej szczególnej barwy w aranżacji, ale także dziesiątki wzorów, które dodatkowo pozwalają na kształtowanie charakteru wnętrza. Przykładowe dekoracje miętowe na http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/dekoracja?s=eyJjIjoiM2ZkMGIxIn0= pokazują, jak bogata może być kolekcja grafik, które nawiązują zarówno do nowoczesnych trendów, jak i pozwalają na powroty w stylu vintage czy nawet nawiązywanie tematyczne do ważnych świąt.
Wśród miętowych fototapet znalazły się motywy roślinne, delikatne gałązki drzew i drobne kwiatowe łączki, motywy baśniowe, słodycze i desery, motywy o tematyce SPA, kompozycje abstrakcyjne i dziesiątki drobnych grafik przypominających tapety papierowe na ścianach sprzed pół wieku. Każdy z motywów to sposób na udekorowanie salonu czy sypialni w stylu retro, lub nowoczesnym oraz wykorzystanie, jako odświeżającego designu na okres letni. Idealnymi partnerami mięty są biel, szarości i brązy, we wnętrzach stylowych złoto, ale można również eksperymentować z innymi kolorami pastelowymi. Miętowe fototapety stanowią doskonały podkład dla wnętrz w stylu skandynawskim.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem