Fototapety między szafki w kuchni

Kuchnia to miejsce dla wielu osób bardzo szczególne, dlatego przykładają one do jego wystroju wiele uwagi. Jedną z ciekawszych form urozmaicania kuchni…
Kuchnia to miejsce dla wielu osób bardzo szczególne, dlatego przykładają one do jego wystroju wiele uwagi. Popularne stwierdzenie, że jest to centrum życia rodzinnego i zarazem również najważniejsze miejsce towarzyskich pogawędek podczas domowych przyjęć ma w sobie wiele prawdy. Z pewnością stanowi ona pozostałość po czasach, kiedy brak centralnego ogrzewania sprawiał, że jedynie w tym pomieszczeniu było ciepło i przytulnie, więc spędzali w nim czas wszyscy domownicy.
Współczesne kuchnie nie przypominają już tych znanych sprzed wieku. Urok kaflowych pieców węglowych, tradycyjnych miedzianych rondli, moździerzy, ręcznych młynków do kawy i porcelanowych pojemników na cukier zastąpiły nowoczesne, lśniące chromoniklem meble, futurystyczny sprzęt AGD i błyszczące terakoty. Ich surowość i chłód metalu można jednak zlikwidować dzięki nowoczesnym designerskim dekoracjom.
Jedną z ciekawszych form urozmaicania kuchni, a przy okazji również ożywienia odpowiednią grafiką czy akcentem kolorystycznym jest fototapeta. Drukowane na winylu niezwykle realistyczne obrazy, powlekane delikatną warstwą laminatu, albo specjalne wydruki naklejane pod szklanym panelem są przystosowane do trudnych kuchennych warunków. Z powodzeniem zniosą chlapanie wodą, tłuszcz i inne pozostałości przygotowywanych posiłków bez szkody dla ich wyglądu.
Kolorystyka i wzornictwo takich dekoracji bywają niezwykle bogate. na http://dekorolka.pl/fotolaminaty-miedzy-szafki-w-kuchni można znaleźć wiele propozycji typowo kuchennych, jak owoce, warzywa, czy przyprawy, filiżanki z kawą, sugestywne napisy. Produkty i przedmioty związane z żywieniem nie są jednak jedynymi motywami, które sprawdzą się pomiędzy kuchennymi szafkami. Doskonale wkomponuje się w taką przestrzeń każda otwarta kompozycja kolorystycznie dopasowana do wystroju wnętrza.
Na kuchennych laminatach pomiędzy szafkami może się znaleźć brzozowy las, sznur nowoczesnych samochodów, kolorowa stylizowana łączka, lub długi trawnik z piłką biedronką. Osoby poszukujące bardziej stylowych motywów mogą skorzystać z propozycji w stylu pop-art, albo nowoczesnych grafik komputerowych. Wybór ogranicza jedynie wyobraźnia oraz dobry gust, który wskazuje, jaki motyw wkomponuje się w całość wystroju, a jaki stworzy wrażenie negatywne.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem