20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapety mapy – ciekawa aranżacja Twojej ściany

Historia potrafi być niezwykle pasjonująca i to nie tylko w odniesieniu do wielkich bitew czy znanych postaci, ale również, jako inspiracja…
Historia potrafi być niezwykle pasjonująca i to nie tylko w odniesieniu do wielkich bitew czy znanych postaci, ale również, jako inspiracja do przeżywania wielkiej przygody. Kiedy wspomina się postacie legendarnych podróżników takich, jak Magellan czy Kolumb nie można zaprzeczyć, że ciekawość odkrywania świata, pragnienie poznawania nowych kultur sprawiło, iż ziemia jest dziś jednością. Egzotyczne owoce, kakao czy kawa na naszych stołach to efekt tych pasjonujących i niebezpiecznych wypraw. Fototapeta mapa może być takim nawiązaniem do magellanowskich podróży nie tylko tworząc we wnętrzu specyficzny nastrój, ale też przypominając o tym, jaką mogą one dawać przyjemność.
Mapa na fototapecie może tworzyć wiele różnych form aranżacji zależnie od tego, jaką jej postać wybierze się do wnętrza. Nawiązanie do historycznych podróży wielkich odkrywców zapewnią dekoracje stylizowane na stare druki, albo ręcznie wykonywane mapy dawnych mistrzów. Motywy w stylu vintage, z dodatkiem różnych astronomicznych przyrządów pomiarowych znanych Kolumbowi i innym podróżnikom z dawnych lat, to idealny dodatek do stylowego biura lub gabinetu. Uzupełnione o brązowe drewniane meble i skórzaną tapicerkę przeniosą gościa w klimat odległych wieków.
Fototapety mapy Polski, świata
Retro fototapeta w biurze to również tworzenie poważniejszego charakteru firmy, kojarzącego się z profesjonalizmem i dokładnością dawnych urzędników, którzy precyzyjnie studiowali każdy dokument wyszukując najdoskonalsze i najlepsze dla klienta rozwiązania. Dla wielu osób takie skojarzenia są znacznie bardziej wartościowe i budzą większą wiarygodność niż nowoczesne szklane domy z dziesiątkami komputerów i bezosobową załogą. Aranżując wystrój własnego biura warto zajrzeć do zakładki http://www.dekorolka.pl/obrazy-do-biura i znaleźć motyw odpowiedni dla siebie.
Fototapeta mapa jednak nie jest motywem sprawdzającym się wyłącznie w biurze. Przy odrobinie wyobraźni taką dekorację można również wykorzystać we własnym mieszkaniu wszędzie tam, gdzie tworzony jest design w stylu vintage. Zamawianie dekoracji na wymiar pozwala na wykorzystanie jej w każdym miejscu w formie, niekoniecznie na całej powierzchni ściany, lecz w niewielkim wykuszu, czy w charakterze dużego obrazu nad kanapą. Takie stylizowane mapy mogą też spodobać się nastolatkom zwłaszcza tym z zamiłowaniem do nauki i historii w szczególności – fototapety mapy.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem