🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Fototapety liście

Liście bardzo rzadko fascynują ludzi dorosłych. Obchodzą zapewne tylko przyrodników pasjonatów oraz dzieci, które jesienią…
Liście bardzo rzadko fascynują ludzi dorosłych. Obchodzą zapewne tylko przyrodników pasjonatów oraz dzieci, które jesienią zbierają w parkach kolorowe bukiety nie zastanawiając się nawet, jak ważną funkcję pełni ten element natury i jak potrafi być piękny. Liście to także przedmiot zainteresowania plastyków i dekoratorów, którzy studiując subtelne konstrukcje, prześwietlane słońcem, w dziesiątkach kształtów i odcieni koloru zielonego stają się niezwykłym motywem dekoracyjnym. Fototapety liście to jeden z ciekawszych i bardziej uniwersalnych zbiorów dekoracji wnętrz.
O liściach można mówić bardzo długo analizując ich kształty i kolorystykę, a także interesujący układ żyłek, dzięki któremu każdy z nich staje się niepowtarzalną koronką wydzierganą przez naturę. Fototapety liście to także starannie przemyślane kolaże, złożone z szeregu obrazków o różnych kształtach i formach zestawianych w taki sposób, że tworzą spójną harmonijną całość. W zakładce http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/leaves%2Btrees pojawia się wiele takich artystycznych kompozycji, a także liście rysowane w kolorze zielonym lub w tonacji czarno-białej oraz liście, jako element emblematu, znaku firmowego czy logo.
Mówiąc o liściach w dekoracji wnętrz można je też traktować, jako element większej całości, a więc gałęzi, drzewa czy całego lasu. Liść nigdy nie jest samotny, lecz bywa integralną częścią wielkiego złożonego organizmu, w którym pełni funkcję nierozerwalnie związaną z fizjologią rośliny. Z tego powodu może też symbolizować ważność każdego małego trybiku, jakim jest dla organizmu podobnie, jak człowiek stanowi ważną i integralną część społeczeństwa. W dekoracji na fototapetach liście najczęściej tworzą przyjemny, spokojny i relaksujący klimat bez względu na to, czy pojawiają się samodzielnie czy jako drzewo lub las.
Zieleń zawsze wpływa pozytywnie na nasz nastrój, nie tylko pozwalając odpocząć oczom zwłaszcza wtedy, gdy wiele godzin spędza się przed komputerem. Zieleń nastraja nostalgicznie, uspokaja, a więc jest doskonałym dodatkiem do wnętrz, w których odpoczywamy. Fototapety liście świetnie sprawdzą się w sypialni i łazience, ale można je również wykorzystywać w kuchni i salonie pod warunkiem, że będą dopasowane do całej aranżacji. Warto pamiętać, że salon nie powinien cechować się usypiającym klimatem, dlatego bardziej będą do niego pasować liście palmy na tropikalnej plaży niż zacieniony bambusowy las.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem