🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Fototapety las

Okres od później wiosny do schyłku lata, a nawet do wczesnej jesieni to czas, kiedy wszechobecne słońce, piękna pogoda i ciepłe powietrze
Okres od później wiosny do schyłku lata, a nawet do wczesnej jesieni to czas, kiedy wszechobecne słońce, piękna pogoda i ciepłe powietrze w bardzo pozytywny sposób wpływają na nasze samopoczucie. Nie jest to przypadkiem, bowiem dzienne światło jest wykorzystywane przez organizm do produkcji substancji, które warunkują biologiczną i funkcjonalną równowagę. Idealnym dopełnieniem słonecznych ciepłych dni jest las, który dodatkowo jeszcze koi nasze zmysły soczystą zielenią, chroni przez szkodliwym promieniowaniem i nadmiarem gorąca a także sprawia, że znajdujemy się we wspaniałej tlenowej bańce z powietrzem o doskonałym poziomie wilgotności.
Przedstawiona sytuacja jest ideałem, doskonałym odzwierciedleniem miejsca przeznaczonego do pozbywania się stresu i odradzania sił witalnych. Nie zawsze jednak jest ono dostępne bądź to z powodu braku czasu, bądź z racji zbyt dużej odległości. Uciekając ze stresującej pracy, chroniąc się przed letnim upałem można stworzyć takie miejsce we własnym domu wykorzystując do tego celu fototapety las. Odpowiednio dopasowane rolety, nawilżacz i trochę doniczkowych roślin dopełni wnętrze tworząc niepowtarzalne miejsce idealne do relaksu. W otoczeniu leśnych obrazów zmienia się nastawienie do świata, a psychika i wzrok odpoczywa przygotowując się do kolejnego starcia z życiem.
Leśne krajobrazy na fototapetach można znaleźć w wielu różnych ujęciach, dlatego zarówno we wnętrzach ciemnych, wymagających nieco światła, jak i w tych o wielkich południowych oknach wykorzystanie tego rodzaju dekoracji jest jak najbardziej możliwe. Przedstawienie prostych, smukłych pni prześwietlonych promieniami słonecznymi tworzy żywe, ciepłe kolorystycznie kompozycje, które dzięki odcieniom żółci i delikatnych brązów świetnie sprawdzą się w aranżacjach rustykalnych i tych blisko natury, ekologicznych. Bardziej nowoczesne aranżacje mogą komponować się z fototapetami, na których las pojawia się, jako uzupełnienie krajobrazu, lub tez w szacie zimowej czy jesiennej.
Na stronie http://www.dekorolka.pl/fototapety-krajobrazy zebrano wiele propozycji leśnych i krajobrazowych kompozycji fototapet. Osoby ceniące obcowanie z naturą mają możliwość wyboru dla siebie takiego miejsca, które budzi odpowiednie wyciszające emocje, a spędzanie czasu w fotelu i wpatrywanie się w leśną ścieżkę, mostek czy kobierzec dzikich kwiatów na mchu sprawia prawdziwą przyjemność. Leśne fototapety w każdym ujęciu to sposób na sprawienie, że wnętrze staje się przytulniejsze i bardziej swojskie, a przebywanie w nim jest naprawdę relaksujące.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem