20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapety łabędzie

Ptaki są bardzo wdzięcznym obiektem fotografii, a uchwycenie ich w ciekawych ujęciach wymaga nie tylko umiejętności, ale przede wszystkim cierpliwości.
Ptaki są bardzo wdzięcznym obiektem fotografii, a uchwycenie ich w ciekawych ujęciach wymaga nie tylko umiejętności, ale przede wszystkim cierpliwości. Ich piękno sprowadza się nie tylko do kształtów, kolorów piór czy sylwetek, ale przede wszystkim do rozmaitości i niepowtarzalności każdego z nich. To również skojarzenie z niekończącą się przestrzenią, nieskrępowanym lotem, który pozwala podziwiać świat z perspektywy, odcinając się od codziennych problemów i na dłuższą chwilę oddając marzeniom. W szerokiej gamie ptasich dekoracji szczególne miejsce zajmują łabędzie, którym przypisuje się niemal królewską dostojność.
Fototapety łabędzie
Łabędzie nie bez powodu stanowią symbol małżeństwa i są wykorzystywane podczas uroczystości ślubnych, jako figurki na torcie czy elementy dekoracyjne. W realnym świecie ptaki te łączą się w pary na całe życie, a ta monogamia jest swoistym życzeniem dla młodej pary. Fototapety łabędzie to między innymi wiele kompozycji, które nawiązują do tej monogamii poprzez tworzenie układów par ptaków w otoczeniu kwiatów, ślubnych dekoracji czy w pozie, w której tworzą stylizowane serce. Na ścianie sypialni ten niecodzienny i jednoznaczny widok będzie romantycznym pierwiastkiem nawiązującym do łączącej małżonków więzi.
Poza wymową ślubną i nawiązaniem do jedności i wierności fototapety łabędzie, których wiele można znaleźć w zakładce http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/swan to również nasuwająca skojarzenia z niewinnością wyjątkowa czysta biel, gracja i piękno sylwetek oraz nostalgiczne, pełne dostojeństwa poruszanie się po powierzchni wody. Każde z tych ujęć może warunkować klimat wnętrza, a jeśli będzie to obraz zajmujący całą powierzchnię ściany, z pewnością zdominuje wystrój przyciągając uwagę do tego klasycznego piękna, a w wielu przypadkach dodających też trochę wizualnej przestrzeni.
Na szczególną uwagę w takich dekoracjach zasługuje kompozycja kolorystyczna. Same łabędzie są białe, dlatego pięknie dopasują się do każdej kolorystyki wnętrza. Wyjątkowy efekt zapewnia też komfort czystej bieli z błękitem wody, a oba kolory zestawione ze sobą wzajemnie podkreślają swoją tonację na podobieństwo greckich domków Santorini na tle błękitnego morza. Łabędzie na fototapetach mogą też pojawiać się w formie symbolicznej, narysowane, wykonane z serwetek, papieru, jako element pomnika czy pojedyncze pióro. W każdej wersji są elementem nawiązującym do wspomnianej ptasiej lekkości, wolności, typowej dla łabędzi wierności i dostojeństwa.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem