20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapety kulturystyka

Kilkanaście ostatnich lat w naszym kraju to całkowita przemiana społeczeństwa oraz rozwijanie się wielu nowych trendów, które zaczerpnięte…
Kilkanaście ostatnich lat w naszym kraju to całkowita przemiana społeczeństwa oraz rozwijanie się wielu nowych trendów, które zaczerpnięte z zachodu trafiły na bardzo podatny grunt. Po latach ograniczania dostępu do wszystkiego otwarte drzwi Europy sprawiły, że Polacy bardzo chętnie chwytają się wszystkiego, co jeszcze niedawno było niedostępne lub nawet zakazane. Do takich dziedzin zalicza się dbałość o ciało, która jest nową modą przejawiającą się w ekologicznym trybie życia, zdrowym jedzeniu i systematycznych ćwiczeniach w celu modelowania sylwetki. Kulturystyka zdobywa ogromne uznanie związane też zapewne z pojawieniem się ogólnie dostępnych siłowni.
Podejście do modelowania sylwetki bywa bardzo zróżnicowane, a zdania podzielone, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby nawet osoba, która nie chodzi na siłownię i nie lubi męczyć się ćwiczeniami udekorowała swój pokój fototapetą z motywem kulturysty. Piękna sylwetka, z podkreślonym zarysem poszczególnych mięśni to widok przyjemny nie tylko dla pań, ale również dla młodych chłopaków, którzy marzą o takim ideale. Fototapety kulturystyka ze strony http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/bodybulding to propozycja właśnie dla nich, do młodzieżowych pokoi, do sal treningowych i świetlic, do obiektów sportowych, w których motywowanie obrazem jest nie tylko ważne, ale też pożądane.
Kolekcja kulturystycznych fototapet to zarówno podejście do tematu od strony wypracowanego ideału, jak i w kontekście treningu. Pierwsza grupa dekoracji to obrazy z dużym pierwiastkiem piękna tak charakterystycznego dla sztuki, dlatego można je traktować, jako propozycje wystroju wnętrz, również tych w domach i mieszkaniach o wyższym standardzie. Jeśli kulturystyką lub sportem w ogóle pasjonują się wszyscy domownicy, fototapeta z takim motywem może zagościć w salonie lub przedpokoju, a już obowiązkowo stanie się tłem wyposażenia nastolatka. Piękne męskie ciało może być również erotyczną ozdobą sypialni lub nieco bardziej klasycznym dodatkiem do łazienki.
Druga grupa to fototapety, na których kulturystyka została zaprezentowana od strony technicznej. Obrazy ciężarków, specjalistycznego sprzętu i znajdującego się przy nim roześmianego mężczyzny mogą być doskonałą reklamą klubu, siłowni czy sali sportowej, ale sprawdzą się też w środowisku ludzi młodych w pubach, dyskotekach czy klubach młodzieżowych. Motywem kulturysty można również ozdobić sklep sportowy, a jako element dowcipny wykorzystać fantazyjną kompozycję z dźwigającą sztangę żarówką. Fototapety kulturystyka to kategoria dekoracji dla wąskiej grupy odbiorców.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem