20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapety kuchenne wzory

Fototapety zazwyczaj wykorzystywane są w dekoracji pokoi o różnym przeznaczeniu. Główna ściana w salonie czy przestrzeń nad łóżkiem w sypialni są idealnym miejscem…
Fototapety zazwyczaj wykorzystywane są w dekoracji pokoi o różnym przeznaczeniu. Główna ściana w salonie czy przestrzeń nad łóżkiem w sypialni są idealnym miejscem do umieszczenia na nich nastrojowego krajobrazu, roślinnej kompozycji czy motywu abstrakcyjnego. W ostatnich latach jednak pokoje przestały być wyłączną domeną takich dekoracji, a fototapety wykorzystuje się również w aranżacji kuchni czy łazienki. Na szczególną uwagę zasługują te kuchenne, nie tylko z racji ich wysokiej jakości i odporności na warunki panujące w tym pomieszczeniu, ale również z powodu ich niezwykłego wzornictwa.
Kuchnia jest miejscem przeznaczonym do przygotowywania posiłków i chociaż współcześnie urządza się je również w stylu skandynawskim czy rustykalnym, który zakłada też funkcje pomieszczenia wspólnego, przeznaczonego do rodzinnych spotkań, to jedzenie w takich wnętrzach dominuje. Fototapety kuchenne są również tematycznie związane z jedzeniem, ale wykorzystane na nich motywy to nie takie sobie zaprezentowanie produktów czy potraw, ale wydobycie z nich wszystkich atutów, które pobudzają wyobraźnię, skłaniają do sięgania po przekąskę a przy okazji też dekorują wnętrze. Na dekoracjach każdy owoc, ziarno i przyprawa mają kolor fakturę czy kształt niedostrzegane zazwyczaj w codziennym posiłku.
Fototapety kuchenne wzory
W zakładce http://www.dekorolka.pl/fototapety-do-kuchni zgromadzone fototapety kuchenne stanowią przykład takiego niezwykłego zaprezentowana prostych, codziennych rzeczy, związanych tematycznie z jedzeniem, ale ujętych obiektywem aparatu w taki sposób, że tworzą niezwykłe kompozycje. Dzięki nim możemy dostrzec koronkową strukturę plastrów cytryny czy liścia sałaty, ognistą czerwień papryki, podkreśloną jeszcze ciemnym tłem starych desek czy też fantazyjną strukturę kawowych ziaren. Motywy te mają też różne kolory, czerwone, zielone i brązy, a także barwne kompozycje złożone z wielu różnych składników, tworzące intrygującą i bardzo dekoracyjną całość.
Fototapety kuchenne to również spora kolekcja motywów w stylizacji vintage. Ten charakterystyczny, nawiązujący do przeszłości styl aranżacyjny jest popularny od kilku lat, a w kuchennych wnętrzach może zaistnieć dzięki specjalnie zaprojektowanym fototapetom przypominającym etykiety ze starych opakowań, nieco przyżółkłe strony z książki kucharskiej, dekoracyjne papiery z motywami nawiązującymi do jedzenia. Umieszczone na ścianie lub w wolnej przestrzeni między rzędami szafek z towarzyszeniem stylowego stołu i drewnianych krzeseł będą przypominały kuchnię z czasów naszych babć.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem