20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapety księżyc, gwiazdy

Każdy, kto miał kiedykolwiek okazję przebywać latem na wsi i z dala od świateł wielkiego miasta, w całkowitej ciemności wpatrywać się w niebo…
Każdy, kto miał kiedykolwiek okazję przebywać latem na wsi i z dala od świateł wielkiego miasta, w całkowitej ciemności wpatrywać się w niebo potrafi sobie z pewnością wyobrazić, jak jest ono piękne i jak wiele wywołuje przyjemnych skojarzeń. Z jednej strony usiany gwiazdami granat budzi respekt nasuwając na myśl ogromne przestrzenie, których ani nie jesteśmy w stanie zmierzyć, ani odwiedzić, ani nawet sobie wyobrazić. Z drugiej strony wpajane od dzieciństwa skojarzenia z magicznymi nocnymi elfami, dobrymi wróżkami, które pod poduszką wymieniają ząbki na monety i zasiewają przyjemne sny pozostaje gdzieś w podświadomości tworząc to magiczne poczucie bezpieczeństwa.
Fototapety z czystym rozgwieżdżonym niebem oddziałują nie tylko na dzieci i ich wyobraźnię. Umieszczone w sypialni przywołują prezentowane skojarzenia także u osób dorosłych, z jednej strony wyzwalając romantyczny nastrój, a z drugiej marzenia o wróżkach. Jaki obraz bardziej kojarzy się z przyjemnym snem i relaksem niż nocny baldachim usłany gwiazdami? W zaprezentowanej na stronie http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/moon%2Bnight%2Bstars kolekcji poza tymi realnymi, kojarzącymi się z pogodnymi letnimi nocami znajdą się też dosłowne odniesienia do fantazji, które nie wymagają samodzielnego pobudzania wyobraźni, ale wprost nasuwają skojarzenia z baśniami i magią.
Nieco innym spojrzeniem na nocne dekoracje są te futurystyczne wizje jak biznesmen trzymający księżyc w swoich dłoniach, dziewczynka ściągająca niebo na dół za sznurki czy dziesiątki mniej lub bardziej fantastycznych wyobrażeń księżyca i gwiazd. Nie brakuje także interesujących grafik plakatowych, zarówno tych do pokoi dziecięcych, w typowej tematyce znanej z książeczek dla najmłodszych, jak i graficznych przedstawień tego motywu w wersji typowo dla dorosłych. Takie graficzne księżyce i gwiazdy mogą mieć juz znacznie szerszy wymiar dekoracyjny, nie ograniczając się jedynie do pomieszczeń sypialni.
Poza wszelkimi formami przedstawiania motywu gwiezdno-księżycowego fototapety z taką tematyka przeważnie reprezentują niebieską i granatową gamę barwną, chociaż w kolekcji można też znaleźć wyjątek w formie kompozycji o odcieniach czerwono-żółtych, zielonych, fioletowych i wielobarwnych. Rysunkowe i ;biznesowe; ujęcie tematu to ciekawy dodatek do biura, sali konferencyjnej, lokalu rozrywkowego, a dzięki odpowiedniemu zestawieniu np. z uniwersalną bielą takie fototapety mogą stworzyć niezwykłe, relaksujące i delikatnie dziewczęce wnętrze.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem