20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapety kamienie

Kamienie to jeden z tych elementów natury, który otacza nas ze wszystkich stron nie przyciągając szczególnej uwagi, a jednak…

Kamienie to jeden z tych elementów natury, który otacza nas ze wszystkich stron nie przyciągając szczególnej uwagi, a jednak mogą one być niezwykle ciekawe zarówno, jako geologiczne świadectwo wielomilionowej historii ziemi, jak i interesujący materiał dekoracyjny. Zróżnicowanie kamieni bywa ogromne i nawet w obrębie tylko jednego rodzaju, jak granit czy onyks, każdy odłamek to inna barwa, inny rysunek linii tworzonych przez lata dziejów. W takim ujęciu kamienie pojawiają się nie tylko w formie materiału budowlanego, ale również, jako motyw na fototapetach.
Dekorowanie ścian za pomocą gigantycznych kolorowych fotografii stało się w ostatnich latach popularnym elementem aranżacji wnętrz, a kamienie na fototapetach pojawiają się zarówno w swojej naturalnej formie, jak i w przenośni czy w odniesieniu do produktów kamiennych, a nawet kamieni szlachetnych. Każda z tych form to inny charakter dekoracji, inne miejsce przeznaczenia czy inny wywoływany efekt wizualny. Fototapety z kamieniami mogą być elementem wystroju łazienki, biura, salonu czy lokalu gastronomicznego, a nawet ozdobić ścianę holu w firmie transportowej, jeśli pojawią się, jako kamienny podjazd na placu firmy spedycyjnej.
Wśród tych najbardziej łazienkowych dekoracji z pewnością znajdą się kamienie nawiązujące do ZEN, czyli te idealnie gładkie, wypolerowane przez rzeczny nurt czarne kamyki w połączeniu z kwiatami orchidei, aromatycznymi olejkami, bambusem czy wodą. Umieszczone na ścianie łazienki będą tworzyć klimat relaksującego domowego SPA, w którym przyjemna kąpiel pozwoli na odprężenie po długim dniu. Podobnie relaksujące, ale korzystniejsze w dekoracji sypialni czy salonu będą kamienie w formie naturalnej, czyli krajobrazy z ujęciem klifów, kamiennych ścieżek, skał wspinaczkowych czy też omszałych kamieni w korycie strumienia.
Fototapety kamienie to także stare mury, zabytkowe konstrukcje domów i wąskie stare uliczki, kamienne tekstury, płytki na ścianach pomieszczeń, regularna układanka z rzecznych kamyków czy zabawne kamienne serduszka, jakich nie znajdzie się w naturze. Ogromne zróżnicowanie fototapet z tą tematyką, jakie można znaleźć na http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/kamienie to przykład, jak wiele aranżacji z kamiennymi motywami można stworzyć zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i tych stylowych, rustykalnych, retro czy skandynawskich. Znajdzie się też zabawny rysowany labirynt do pokoju dziecka.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem