20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapety graffiti

Graffiti to jedna z najbardziej kontrowersyjnych form sztuki, która przez wiele osób, zwłaszcza ze starszego pokolenia, jest dyskredytowana.
Graffiti to jedna z najbardziej kontrowersyjnych form sztuki, która przez wiele osób, zwłaszcza ze starszego pokolenia, jest dyskredytowana. Oczywiście nie wszystko, co napisano na murze można uznać za sztukę, jednak jak twierdzą specjaliści dla młodzieży jest to sposób komunikowania się ze światem, wyrażania swojej osobowości i prezentowania poglądów. W rzeczywistości jednak porównanie dzisiejszych obrazków na murach do tego, co malowali w jaskiniach nasi praprzodkowie z pewnością wskaże różnice na korzyść tego pierwszego, pomijając podobieństwo środków wyrazu i sposobu przekazu.
Sztuka graffiti – bo taką jest bez wątpienia malowanie na murach – to domena ludzi młodych, buntowników, którzy mają do powiedzenia coś, co nie do końca zgadza się z normami współczesnego świata. Z tego powodu na fototapetach motywy żywcem zdjęte z ulicznych murów są również taką artystyczną, swobodną formą przekazu. Dlatego motywy tego rodzaju najlepiej prezentują się w stylizacjach pokoi młodzieżowych, ale również w lokalach dyskotekowych, klubach czy pubach, w których młodzież bywa częstym gościem.
Graffiti to również ulica, a więc ponure surowe zaułki, zapomniane, nieco odrapane mury kamienic, metalowe rusztowania remontowanych domów, czyli surowy klimat znany z loftów. Właśnie w takich mieszkaniach fototapety graffiti sprawdza się idealnie dodając do ogólnego wystroju tego pierwiastka surowości i naturalności. Wielkie ceglane ściany ozdobione motywem zaczerpniętym z ulicznego muru stają się bardziej prawdziwe, a pomieszczenia nabiera tego specyficznego klimatu.
Na stronie http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/graffiti%2Bmurals zgromadzona kolekcja fototapet obejmuje wszystkie spojrzenia na tematykę graffiti począwszy od ściennych bazgrołów, przez piękne obrazy, sylwetki grafficiarzy po niezbędne akcesoria. Te ostatnie to rodzaj dekoracji symbolicznej, zarazem też kolorowej kompozycji, która w sposób ciekawy może ożywić i urozmaicić monotonny wystrój. Nie brakuje również w kolekcji pierwiastka kulturowego, w postaci charakterystycznych gwiazd, zaciśniętych pięści, motocyklistów, haseł propagandowych i wielu innych kojarzonych z pełną swobodą i młodzieżowym buntem

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem