20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapety fitness pozytywna energia

Moda na fitness panuje w naszym społeczeństwie już od kilkunastu lat, a jej pojawienie się ma z pewnością związek z wejściem do Unii Europejskiej…
Moda na fitness panuje w naszym społeczeństwie już od kilkunastu lat, a jej pojawienie się ma z pewnością związek z wejściem do Unii Europejskiej i otwarciem się na kulturę i zachodnie standardy życia. Przez lata mogliśmy jedynie podglądać smukłe modelki i aktorki próbując eksperymentalnych, nie zawsze zdrowych diet. Dziś pojawiły się możliwości, czyli siłownie, sale fitness, trenerzy i odpowiedni sprzęt, dzięki któremu ćwiczenie kondycji czy modelowanie sylwetki jest dostępne dla każdego, kto ma dość samozaparcia i chęci. Skoro cała Polska ćwiczy w trosce o zdrowie i piękny wygląd trend znalazł też odzwierciedlenie w dekoracjach wnętrz, a konkretnie w fototapetach.
Fototapety fitness
Fototapety fitness to dekoracje bardzo specyficzne, ponieważ z jednej strony są niezwykle kolorowe, pozytywne w wymowie i nasycone radością, a z drugiej – właśnie poprzez temat – przeznaczone do bardzo wąskiej grupy wnętrz. Z pewnością sylwetka muskularnego mężczyzny z ciężarkami nie sprawdzi się w stylizacji angielskiego saloniku, ale będzie bardzo efektownym, zmysłowym dodatkiem do małżeńskiej sypialni lub zachęcającą stylizacją łazienki. Oczywistym jest, że miejscami idealnymi do takich tematów są wszelkiego typu miejsca o sportowym charakterze – siłownie, zarówno te domowe, jak i publiczne, sale treningowe, kluby, gabinety odnowi i wiele innych tego typu.
Fototapety fitness takie, jak na http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/fitness sprawdzą się również w nowoczesnych lokalach, w których właściciele dbają o niestandardowy wystrój, a klimat ma się kojarzyć z młodością i radością życia. Pub czy kawiarnia studencka z wizerunkiem seksownych bokserek, dietetyczna restauracja z kolorowymi koktajlami warzywnymi na obrazie, tajemnicze postacie doskonałych ciał kobiet i mężczyzn w półcieniu na ścianie w dyskotece i wiele innych motywów może być bardzo klimatyczną dekoracją w takich wnętrzach. Nawiążą one nie tylko do młodych bywalców takich miejsc, ale też będą propagować zdrowy styl życia i tak doceniane piękno ciała.
Nie można też zapominać o tradycyjnych mieszkaniach, w których tapety fitness z pewnością znajdą swoje miejsce. Bez wątpienia będzie nim pokój nastolatka, w którym standardem jest umieszczanie symboliki związanej z kulturystyką czy idealnie umięśnionymi ciałami, będącymi obiektem marzeń, podziwu, a często też rzeczywistych dążeń. Fototapety fitness to również doskonałe dekoracje do sypialni, w której wprowadzą element intymności, albo każdego ranka będą przypominać o radości, jaką daje porządna porcja gimnastyki lub jogging. Salon z taką fototapetą to już wybór dla nielicznych, preferujących sportowy styl.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem