Fototapety erotyka

Erotyka zaliczana jest do tematów kontrowersyjnych, ponieważ pomimo tego, że towarzyszy nam przez znaczną część życia, z powodu niekiedy bardzo przesadzonej moralności…
Erotyka zaliczana jest do tematów kontrowersyjnych, ponieważ pomimo tego, że towarzyszy nam przez znaczną część życia, z powodu niekiedy bardzo przesadzonej moralności staje się tematem tabu. Tymczasem w historii niejednokrotnie możemy spotkać okresy, kiedy zachwycanie się pięknem ludzkiego ciała było normą, a nawet urastało do rangi sztuki. Już w starożytności rzeźby nagich bogów zdobiły ulice i domy, a obecnie tylko im dziś możemy zawdzięczać kulturystykę i sztukę rzeźbienia ciała przez ćwiczenie mięśni.
Nagie kobiety malowali w XVI wieku najwięksi malarze, jak Tycjan czy Botticelli, a studiowanie każdego mięśnia, układu dłoni, włosów czy ust było niezwykłym wyzwaniem. Dziś obrazy zastępuje fotografia, dlatego trudno zaprzeczyć, że erotyka ma znacznie większe możliwości zaistnienia, również w dekoratorstwie. Nie ma tu jednak mowy o żadnej wulgarności czy pograniczu pornografii. Wystudiowane sceny, charakterystyczne symbole, doskonale kształtne ciała są po prostu piękne i bardziej nasuwają skojarzenia z gorącym uczuciem, niż z wyuzdanym seksem.
Fototapety erotyka
Fototapety z takimi motywami przeznaczone są głównie do sypialni, gdzie nikogo nie razi nagość czy scenki rodzajowe bez żadnych dwuznaczności, niepozostawiające wątpliwości, co do intencji ich bohaterów. Dla najodważniejszych i bardzo postępowych osób znajdą się także obrazy odbiegające od ogólnie przyjętych standardów. Wiele takich ciekawych i zarazem niezwykle pięknych, pociągających, budzących wiele emocji fototapet można znaleźć na stronie http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/erotic%2Blove. Ich różnorodność dotyczy nie tylko erotycznych sytuacji, ale także poziomu, do jakiego rozwinął swoja wyobraźnię autor fotografii.
To zróżnicowanie pozwoli wybrać coś specjalnego do małżeńskiej sypialni zarówno przez osoby bardzo nowoczesne, jak i przez te poszukujące nastrojowej subtelności, a nawet akcentów wesołych, humorystycznych. Do tych ostatnich z pewnością można zaliczyć słynną niemiecką Helgę z kuflami piwa, w charakterystycznym regionalnym stroju obowiązującym na Octoberfest, dziewczynę z cytryną czy dwie biedronki na klawiaturze komputera. Fantazyjna fototapeta w sypialni może nie tylko podgrzewać atmosferę, ale także być ciekawą inspiracją i nieco bardziej zdrowym, a mniej wstydliwym spojrzeniem na temat erotyki – fototapety erotyka.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem