20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapety dżungla

Egzotyczne obrazy najczęściej budzą jednoznaczne skojarzenia nasuwając na myśl wakacje, słońce, leniwy odpoczynek na plaży i całkowity luz.
Egzotyczne obrazy najczęściej budzą jednoznaczne skojarzenia nasuwając na myśl wakacje, słońce, leniwy odpoczynek na plaży i całkowity luz. Nie ma znaczenia, czy zdjęcia przedstawiają palmy, egzotyczne drinki i owoce, lazurowe morze i biały piasek czy też tancerki w hawajskich ozdobach z kwiatów, zawsze pojawia się w wyobraźni wspomnienie ostatniego lata i udanego wypoczynku. O wiele bardziej nastrojowe i sprecyzowane odczucia wywołuje obraz tropikalnej dżungli, nie tylko wakacyjny, ale dodatkowo osnuty nutką tajemniczości związaną z przygodą i niespodziankami kryjącymi się w gęstwinach.
Fototapety dżungla to właśnie takie kompozycje będące swoistym kadrem tropikalnego lasu, gęstego i trudnego do przebycia nawet przez wprawnych podróżników. Na ścianie sypialni, w towarzystwie ciemnych zasłon i przytłumionego światła tworzą niezwykle realistyczne wrażenie egzotycznego odległego świata. Poza tajemniczością zieleń lasu, koron drzew, gigantycznych paproci posiada również uspokajającą moc, relaksujące oddziaływanie na psychikę, kojące wzrok po ciężkim dniu. Przebywanie w otoczeniu takich dekoracji z towarzystwem spokojnej muzyki może być najlepszą terapią po ciężkim dniu.
Fototapety z egzotyczną dżunglą to także jej inne, znacznie zabawniejsze przedstawienie. Nie tylko do pokoju dziecka, bo również do sypialni a nawet salonu można zaprosić bajecznie kolorowe tukany w meksykańskich sombrero, grające w piłkę papugi i wylegujące się na leżaku żaby. Bajkowe barwy i zabawne przedstawienie postaci zwierzęcych może nie tylko ożywić wnętrze, ale również w prowadzić humorystyczny akcent. Wiele takich propozycji można znaleźć na http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/dzungla%2Btropiki., gdzie kolorowe ptaki i papugi znalazły się w kolekcji obok klimatycznych wodospadów.
Fototapety dżungla, czyli gęste lasy, skrywające się w nich piękne kobiety, klimatyczne wodospady ukryte wśród porośniętych lasem wzgórz, płynące leniwie zielone rzeki i tropikalne jeziorka, drewniane szlaki przecinające rozległy bambusowy las, tarasowe pola w Amazonii to obrazy dla pasjonatów przygody, miłośników zieleni, poszukiwaczy niepowtarzalnej ożywczej atmosfery. Wykorzystane do dekoracji sypialni lub łazienki stworzą prawdziwe sanktuarium spokoju. Nieprzerwanie będą też przypominać o nadchodzących wakacjach.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem