20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapety do pizzeri

Pizza, hamburger czy kebab to nie tylko smaczne jedzenie, na które każdego dnia kusi się wielu z nas, ale również sposób na biznes, czyli zarabianie pieniędzy…
Pizza, hamburger czy kebab to nie tylko smaczne jedzenie, na które każdego dnia kusi się wielu z nas, ale również sposób na biznes, czyli zarabianie pieniędzy na własne utrzymanie dzięki prowadzeniu niewielkiego lokalu gastronomicznego. Pizzeria jest lokalem chętnie odwiedzanym w obecnych czasach nie tylko z uwagi na smak potraw, ale także z powodu pewnej mody, jednak konkurencja sprawia, że warto zadbać o wystrój wnętrza, aby zachęcać klientów do powrotów. Estetyczne pomieszczenie, ładne, przyjazne kolory i wielce wymowne obrazki potrafią zdziałać cuda.
Otwierając własny, nawet niewielki lokal warto pamiętać, iż nawet najlepsze jedzenie nie smakuje jak powinno tam, gdzie wnętrze straszy szarością i monotonią. Fototapety do pizzerii to idealny sposób na jego zmianę oraz wprowadzenie takiego klimatu, który jeszcze zachęci do konsumowania. Gdyby zastanowić się nad tym, co najbardziej wpływa na podejmowanie naszych kulinarnych decyzji zapewne wiele osób wskazałoby na wzrok. To on pierwszy widząc na obrazach smakowite dania budzi w naszym umyśle wspomnienie smaku, zapachu i związanych z tym przyjemności niemal wymuszając na nas spróbowanie i przekonanie się, czy odczucia są prawdziwe.
Fototapety do pizzeri
Fototapety przeznaczone do pizzerii to przede wszystkim fantastyczne, niezwykle realistyczne fotografie pizzy w wielu wersjach i odmianach. Fantastyczna kompozycja z czerwonymi pomidorkami, zielonymi listkami bazylii i smakowitymi dodatkami potrafi pobudzić apetyt niejednego niejadka. O kunszcie przyrządzania tego specyficznego włoskiego dania mogą świadczyć fototapety z pizzermanem przy pracy, które pokazują, iż z pozoru prosty placek w rzeczywistości jest prawdziwą kulinarną sztuką.
Na stronie http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/pizza można też znaleźć ciekawe grafiki nawiązujące do przygotowywania i konsumowania pizzy, albo to włoskich tradycji kulinarnych w sensie ogólnym. W pizzerii może się także znaleźć fototapeta z motywem na wesoło, jak śmieszny rysunkowy superbohater z pizzą w dłoni, sugerujący błyskawiczne tempo przygotowywania dania lub jego dostawy na zamówienie. Apetyczne zdjęcia, interesujące kompozycje graficzne, kolorowe rysunki czy emblematy i odznaki wprowadzą w wystroju lokalu element profesjonalizmu, a z drugiej strony sprawią, że ciepłe i jednoznacznie kojarzące się wnętrze będzie ulubionym miejscem spotkań z przyjaciółmi.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem