Fototapety do kościoła i do sal katechetycznych

Religia jest obecnie przedmiotem nauczanym w szkole, dlatego nie zawsze bywa traktowana w sposób odpowiedni, sprowadzana …
Religia jest obecnie przedmiotem nauczanym w szkole, dlatego nie zawsze bywa traktowana w sposób odpowiedni, sprowadzana do rangi przedmiotu. W rzeczywistości wiara jest kwestią bardzo delikatną, dla osób jej pozbawionych bez żadnego znaczenia, a dla wierzących często najwyższą wartością. Wyboru każdy dokonuje osobiście z potrzeby własnego serca, umysłu uczestnicząc w mszach świętych, rekolekcjach, lekcjach religii nie tylko dla dzieci, ale również dla osób starszych.
Podczas takich spotkań w salach katechetycznych czy świątyniach niezwykle ważna bywa atmosfera, oraz symbole religijne, które przypominają wyznawcom o miejscu i spotkaniach z Bogiem. Tradycyjne pomieszczenia katechetyczne nie muszą już jednak być monotonne i szare, a dzięki fototapetom z religijnymi symbolami spotkania z religią i jej naukami staną się o wiele przyjemniejsze i bardziej emocjonalne. Przepiękne dekoracje są także sposobem na stałe przypominanie o Trójcy Świętej, modlitwach czy powinnościach wiernych.
Fototapety przeznaczone do sal katechetycznych i świątyń obejmują tematykę związaną z samą postacią Chrystusa, ale również z przypominającymi o jego życiu i śmierci symbolami. Na obrazach pojawiają się krzyże, krzyżyki różańców, pismo święte, korona cierniowa, hostia, anioły i wiele innych. Zgromadzone na stronie http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/catholic%2Bsymbols fototapety to także motywy nawiązujące do kościelnych kolorowych witraży, znanych budowli sakralnych czy świętych posągów. Każdy z nich swoją wymową przypomina o konieczności spełniania niedzielnego obowiązku i miejscu spotkań ze swoim Bogiem.
Kolekcja fototapet do sal katechetycznych to również przepiękne fotografie dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej. W szkolnych salach do nauczania religii mogą one zwłaszcza w przypadku młodszych dzieci pomagać w tworzeniu odpowiedniego nastroju sprzyjającego przygotowaniom do jednego z najważniejszych religijnych wydarzeń w życiu. Równie ciekawe mogą być piękne pastelowe grafiki przedstawiające Świętą Marię, delikatne i ciepłe w swojej wymowie, dlatego idealne do miejsc, w których przebywają małe dzieci.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem