20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapety dla dzieci na wymiar to istne perełki, jeśli chodzi o sztukę dekoratorską

Współczesne fototapety dla dzieci na wymiar to istne perełki, jeśli chodzi o sztukę dekoratorską. Piękne, soczyste kolory i pogodna stylistyka takich tapet, dodadzą blasku pokojom naszych najmłodszych.
Dzieci uwielbiają fototapety dla dzieci na wymiar i ich proste formy dekoracji i czytelny przekaz. Dlatego też najbardziej trafiają do nich przejrzyste formy graficzne znajdujące się na fototapetach, zaś dominująca na nich jasna, pastelowa kolorystyka działa kojąco na żywe temperamenty najmłodszych.
Na większości fototapet dla dzieci na wymiar tło dla graficznych rysunków stanowi biel. Popularne motywy ze na tapetach dla dzieci na wymiar to świata bajek i wdzięczne wizerunki zwierząt wprowadzają do królestwa ciepłą i przytulną atmosferę. Dzieci kochają barwne fototapety dla dziec na wymiar, ponieważ pomagają im one wyrazić indywidualne emocje i zainteresowania. Dorośli natomiast z pewnością docenią rolę edukacyjną niektórych z nich, polegającą na zapoznawaniu najmłodszych z literami i cyframi, pięknie wykaligrafowanymi na tapetach. Ciekawą propozycją, jeśli chodzi o wybór fototapety do pokoju dziecięcego, jest taka, na której wydrukowano imię dziecka. Z kolei w nocy doskonale sprawdzi się grafika, na której znajduje się świecący księżyc z gwiazdami na ciemnym, granatowym tle. Szczególnie godne polecenia do dekorowania pokojów dziecięcych są fototapety na podkładzie lateksowo -winylowym. Jest to bowiem najbardziej trwały materiał, charakteryzujący się odpornością na działanie środków czyszczących. Dlatego też, regularnie przecierany sprawi, że nasza fototapeta dla dzieci na wymiar zachowa estetyczny wygląd i – co najważniejsze – unikniemy gromadzenia kurzu na powierzchni dekoracji. Propozycje zaprezentowane na stronie internetowej http://www.dekorolka.pl/fototapety-do- pokoju-dziecka to najwyższej jakości fototapety ścienne, przeznaczone do zdobienia pokojów dziecięcych. Fototapety dla dzieci na wymiar są w pełni bezpieczne i odporne na drobne uszkodzenia. Każdą fototapetę można zamówić w wymiarze odpowiadającym gabarytom wnętrza.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem