🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Fototapety crossfit

Crossfit to bardzo modna i całkiem młoda w Polsce dziedzina, będąca swoistym połączeniem aktywności fizycznej i sposobu na życie.
Jej podstawową ideą jest wykonywanie ćwiczeń, które prowadzą organizm na skraj jego możliwości fizycznych, a następnie delektowanie się chwilą odpoczynku. Z tej idei już wynika, że nie jest to sposób aktywności dla każdego, bowiem wymaga doświadczenia, wprawy i przede wszystkim kondycji, która pozwoli wytrzymać szybkie tempo bez ryzyka dla zdrowia. Dla tych, którzy nie posiadają odpowiednich predyspozycji pozostają fototapety tworzące sportowy styl we wnętrzu.
Fototapety crossfit zaprezentowane na stronie http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/crossfit to przykład wielokierunkowego spojrzenia na temat, który wykorzystany w dekoracji wnętrz może bądź zachęcać do aktywności, bądź skłaniać do podziwiania pięknych muskularnych męskich sylwetek i idealnie ukształtowanych ciał kobiet. Umieszczone w pokoju nastolatka lub w domowej siłowni z pewnością będą nie tylko piękną dynamiczną dekoracją, ale też zachęcą do samodzielnego wykonywania ćwiczeń lub chociażby wstania z wygodnego fotela i pójścia na spacer.
Ponieważ crossfit to sposób na życie, realizowany z pasją przez kierowców, urzędników, handlowców, lekarzy, którzy wchodząc do siłowni wybierają inny świat, a stawiając sobie zadania ponad własne możliwości, kiedy zmęczenie przygniata ich do podłogi odczuwają niewiarygodną satysfakcję. Fototapeta crossfit w salonie pozwala im delektować się tym wysiłkiem jeszcze bardziej uświadamiając w każdym momencie dnia, na jak wiele ich stać i z jakimi problemami mogą się zmierzyć. Jeśli wybierzesz taką fototapetę do wnętrza, z pewnością też każdego dnia zmotywuje Cię do podejmowania satysfakcjonującego wysiłku – nie tylko fizycznego.
Fototapety crossfit to dekoracje nie tylko do domów, ale również do wszelkiego typu miejsc związanych ze sportem, relaksem i sympatycznym spędzaniem czasu wolnego. Nawet, jeśli ideą klubu czy sali nie jest ćwiczenie zgodne z zasadami dziedziny, to motywy ciężarków, sztangi, czy kółek gimnastycznych z pewnością skłonią do zainteresowania się każdym sportem, który w efekcie przynosi sporo korzyści dla zdrowia. Widok siłacza przesuwającego gigantyczną oponę czy pięknej muskulatury dla wielu osób mogą też być małym zmysłowym pierwiastkiem, który doskonale sprawdzi się w sypialni.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem