Fototapety chabry

Motywy kwiatowe w dekoracji wnętrz pojawiają się stosunkowo często zapewne z powodu wyjątkowego piękna i rozmaitości roślin, jak i z uwagi na ich uniwersalność.
Motywy kwiatowe w dekoracji wnętrz pojawiają się stosunkowo często zapewne z powodu wyjątkowego piękna i rozmaitości roślin, jak i z uwagi na ich uniwersalność. Kwiaty na obrazach i fototapetach to głównie odmiany szlachetne, ale w ostatnich latach coraz częściej sięga się też po te dzikie, prosto z natury. Wśród nich znaczące miejsce zajmuje liliowa lawenda oraz subtelne niebieskie chabry. Te ostatnie, choć uważane za popularny chwast stanowiły w przeszłości niejednokrotnie obiekt porównania w piosenkach czy wierszach, a w polnych bukietach wiejskich dziewcząt stanowiły obowiązkowy element.
Fototapety a chabrami podobnie, jak same kwiaty stanowią nawiązanie do natury, wiejskich klimatów i zdrowej normalności, a więc sprawdzają się w aranżacjach rustykalnych, w kompozycjach z towarzyszeniem drewnianych blatów stołów, lnianych serwetek szklanych wazoników czy wiklinowych koszy. Nie można tez zapomnieć o zachowanym w tych dekoracjach klimacie dojrzałego lata, który podkreśla przepyszne ciasto z truskawkami czy suszone zioła. Na uwagę zasługuje również wyjątkowa kolekcja motywów kobiety w lekkim stroju z chabrowym wiankiem na włosach.
Fototapety z motywem chabrów, jakich wiele można znaleźć w zakładce http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/chabry to wspomniane wiejskie, letnie, naturalne aranżacje nasuwające wspomnienia wypoczynku na działce, pod dojrzałą zielenią drzew owocowych, w rodzinnym gronie popijając herbatę i delektując się słodkim podwieczorkiem. To także coraz już rzadziej spotykanie wielkie naturalne łąki bogate nie tylko w dorosną trawę, ale też w kolorowe polne kwiaty, chabry, rumianki, maki, jaskry, nagietki czy delikatne różowe polne goździki.
Motywy naturalnych łąk wykorzystanie w salonach czy sypialniach sprawią, że pomieszczenie stanie się świeże, lekkie i ożywcze, jakby przesycone zapachem tych kwiatów, trawy i słońca, nastrajające do leżenia godzinami i delektowania się odgłosami natury. Chabry na głowie małej dziewczynki to dodatkowa lekkość, wesołość i przyjemny, swojski charakter wnętrza, z pewnością w takiej aranżacji bardzo rodzinnego. Chabry w lekkim wazoniku na białym muślinie, to idealne dopełnienie wnętrza w stylu chabby hic, do kobiecych wnętrz francuskich i stylowych aranżacji skandynawskich.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem