Fototapety Barcelona

Barcelona to miasto o szczególnym znaczeniu, z jednej strony kojarzące się ze sportem, piłka nożna, z drugiej pełnie zabytków religijnych i wyjątkowego traktowania katolicyzmu…
Barcelona to miasto o szczególnym znaczeniu, z jednej strony kojarzące się ze sportem, piłka nożna, z drugiej pełnie zabytków religijnych i wyjątkowego traktowania katolicyzmu przez tamtejszych mieszkańców, a z jeszcze innej z niepowtarzalnej kultury i historii odzwierciedlonej klimatem miasta i jego architektura. Do Barcelony chciałoby pojechać wielu z nas, ale zanim marzenia staną się realne warto pomyśleć o zaproszeniu tego miasta do własnego domu. Pomogą w tym fototapety z motywami tematycznie nawiązującymi do tego specjalnego miejsca.
Fototapety Barcelona, zaproponowane w zakładce http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/barcelona to oferta dla każdego. Dzięki zgromadzonym obrazom o wyjątkowej różnorodności można odbyć prawdziwą, pełna przygód podróż do tego miasta zwiedzając najbardziej znane zabytki, relaksując się w parku Guell, przezywając emocje na pokazach corridy albo podczas meczu piłkarskiego na jednym z tutejszych stadionów. Mogą też popłynąć luksusowym jachtem, wysłać pamiątkową pocztówkę do znajomych a po zwiedzaniu zajrzeć do jednej z tutejszych knajpek na pyszne owoce morza.
Fototapety z motywem Barcelony mogą stworzyć ciekawy klimat w każdym wnętrzu. Retrospekcje idealne do stylu vintage, to przede wszystkim klimatyczne stare zaułki, przepiękna bazylika Sagrada Familia czy fantastyczne fasady starych zabytkowych willi miejskich. Osoby ceniące bardziej współczesne klimaty mają do dyspozycji fototapety z ulicznymi panoramami współczesnego miasta, słonecznym, luksusowym wybrzeżem Costa Brava czy wizytę w kolorowej Gironie. Odważni mogą również podziwiać panoramę miasta z wysokości dachu jednego z budynków Barcelony w towarzystwie turysty-ryzykanta.
Fototapety z motywami Barcelony mogą być zarówno nawiązaniem do tego miasta, jego charakterystycznego klimatu, architektury, religii, kultury czy kuchni, jak i kompozycją samą w sobie, o określonej tematyce i kolorystyce. Nowoczesny tramwaj miejski, fotografująca się para czy roześmiana młoda kobieta po udanych zakupach to tematy na tyle uniwersalne, że sprawdza się także w aranżacjach niezwiązanych z barcelońskimi klimatami. Z kolei motywy takie, jak pocztówkowy kolaż, mapa miasta, podróżna walizka czy stemple z odpraw celnych mogą być nawiązaniem do podróży w ogóle, a nie jedynie do Barcelony.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem