20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapety bambusy

Motyw bambusów w dekoracji wnętrz pojawia się bardzo często nie tylko ze względu na piękny zielony kolor i charakterystyczne,…
Motyw bambusów w dekoracji wnętrz pojawia się bardzo często nie tylko ze względu na piękny zielony kolor i charakterystyczne, bardzo dekoracyjne formy tych roślin, ale także z uwagi na ich nierozerwalny związek z tematyką SPA. To ostatnie wprawdzie niewiele ma wspólnego akurat z bambusami, bowiem sprowadza się do leczenia z wykorzystanie naturalnych mocy wody, ale ponieważ podobnie jak w filozofii ZEN celem jest osiągnięcie równowagi psychofizycznej charakterystyczna symbolika ZEN została wykorzystana również w tej popularnej dziedzinie odnowy.
Fototapety z bambusami nawiązujące do tematyki SPA to najczęściej wykorzystanie roślin, jako jednego z elementów kompozycji, w zestawieniu z takimi dodatkami, jak kamienie rzeczne, idealnie gładki morski piasek, olejki aromatyczne, stojące zbiorniki wodne, kwiaty orchidei czy wodnych lilii, pachnące świece i wiele innych. Takie motywy w łazience lub na ścianie sypialni będą tworzyły relaksujący, spokojny klimat, dzięki któremu przyjemna kąpiel w pianie, albo popołudniowy relaks będą jeszcze bardziej efektywne i miłe.
Innym spojrzeniem na bambusy jest traktowanie ich w charakterze naturalnej zieleni, na podobieństwo rodzimego lasu brzozowego czy łąki. Kolor zielony ma właściwości uspokajające i bardzo pozytywnie wpływa na nastrój oraz łagodzi wzrok po ciężkiej pracy, dlatego motywy bambusowe we wnętrzach przydadzą się wszędzie tam, gdzie mieszkają ludzie pracujący przy komputerach lub bardzo dużo czytający. Fototapety bambusowe mogą też kształtować wnętrze dzięki pewnej regularności i powtarzalności wzoru, jaki tworzą łodygi tych traw. Z tego powodu też idealnie sprawdzają się tam, gdzie potrzebny jest nietypowy format obrazu.
Bambusowe fototapety można znaleźć na stronie http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/bamboo%2Bgreen%2Bforest, gdzie zamieszczono zarówno te z kategorii SPA i ZEN, jak i ujęcia bardziej zmierzające ku tematyce przyrodniczej. Miłośnicy zwierząt znajdą też w bambusowym świecie zabawną czarno-białą pandę, osoby z poczuciem humoru zainteresuje seksowna dziewczyna w bambusowym lesie, do biura można wybrać postać biznesmena z laptopem, a do dziecięcego pokoju czy przedszkolnej sali zabaw wesołą kompozycję rysunkowych zwierzątek. Bambus może również ozdobić sufit lub pomieszczenie w stylu retro, dzięki kompozycji wykonanej w kolorze sepii.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem