Fototapety balet, baletnice

Taniec sam w sobie należy do wyjątkowych, ale zatrzymany w kadrze jeden ulotny moment to nie tylko wyjątkowa lekkość i subtelność, ale również dynamika i piękno.
Taniec sam w sobie należy do wyjątkowych, ale zatrzymany w kadrze jeden ulotny moment to nie tylko wyjątkowa lekkość i subtelność, ale również dynamika i piękno. Podobnie, jak promienie słońca zatrzymane w tafli wody, jak poranna rosa tworząca niepowtarzalne wzory korali na pajęczynach tak sylwetka tancerki, układ jej dłoni, włosów i ciała jest jedyny i niepowtarzalny. Na fototapetach pojawiają się takie momenty, które poprzez samą formę postaci oraz jej strój nasuwają skojarzenia z dynamicznym rockiem czy street dance, albo z lekkim i wykwintnym tańcem baletowym. Wybór takiej dekoracji do wnętrza może w sposób decydujący wpływać na jego charakter.
Fototapety balet
Od tematyki baletowej fototapety zależy tez jej wykorzystanie. Subtelne postacie baletnic to przede wszystkim nawiązanie do wielkiego świata teatru, a białe stroje często wkomponowane również w jasne tło sprawią, że ozdobiona motywem ściana salonu powiększy się optycznie, rozjaśni. Przy okazji skojarzenie z baletem wprowadzi do salonu nieco lekkości i pewnej szlachetności właściwej tylko dla wielkiej sztuki. Przeciwieństwem baletnic są dynamiczne, ogniste tancerki nowoczesne, które w intensywnych skłonach, wyrzucanej w powietrze chmurze długich włosów czy intensywnie czerwonej wirującej sukni wprowadzają ten temperament także do wystroju wnętrza.
Hiszpańska tancerka flamenco to jednak nie tylko dynamizm postaci, ale również intensywna czerwień, która potraktowana w ujęciu kolorystycznym stanie się doskonałym akcentem w jasnym, pastelowym, albo czarno-białym wnętrzu. Jej przeciwieństwem będą postacie słodkich małych baletniczek, które z gracją dziecięcą próbują sprostać trudnym przepisowym figurom. Podczas, gdy Hiszpanka pomoże wykreować wnętrze dorosłe, poważne, przesycone erotyzmem, baletniczki stworzą miejsce słodkie, subtelne i nieco zabawne.
Taniec to także symbole, przedmioty takie, jak baletki, chusty, spódnice, albo krzesła, podstawowe pozycje baletowe, rysunki i kompozycje czarno-białe nawiązujące do tej tematyki, albo niezwykłe fantazyjne obrazy dla najmłodszych. Tańcząca wróżka to jedna z takich propozycji. Na stronie http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/baletnice można też znaleźć przepiękną kolekcję do nowoczesnych przestronnych wnętrz, dużych salonów i loftów, prezentującą tancerkę baletową w niezwykłym układzie na pięknym czekoladowym tle.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem