20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapety akwarium

Kolorowy świat podwodnych raf koralowych, piękne, tropikalne akwaria i egzotyczne ryby wśród kamieni, muszelek i wodnych roślin to tematyka typowa dla łazienek w stylu SPA…
Kolorowy świat podwodnych raf koralowych, piękne, tropikalne akwaria i egzotyczne ryby wśród kamieni, muszelek i wodnych roślin to tematyka typowa dla łazienek w stylu SPA, jednak wizerunek rafy nie jest jedynym rodzajem fototapet, jakie obejmuje kategoria akwarium. Możliwości operowania światem podwodnym jest tak wiele, że trudno wszystkie grafiki wykorzystane, jako motyw ściennych dekoracji objąć jednym wspólnym opisem. Za punkt wspólny można z pewnością uznać wodę i ryby, które jednak dzięki ujęciu realistycznemu i różnym formom ich interpretacji rysunkowej stają się idealnym rozwiązaniem także do pomieszczeń lokali gastronomicznych, świetlic, pokoi dziecinnych czy salonów.
Tradycyjna rafa koralowa z mnóstwem roślin, drobnych podwodnych organizmów, kolorowych rybek charakteryzuje się przyciemnioną tonacją, a także gamą barwną z przewagą koloru niebieskiego. Takie obrazy to oczywiście idealne dekoracje do wspomnianych już łazienek, ale stworzą również ciekawy nastrojowy klimat w sypialni. Kolor niebieski kojarzy się z nocą, zasypianiem, relaksem i spokojem, a woda przez wywoływane skojarzenia to przykład harmonii idealnie sprawdzającej się w pomieszczeniach przeznaczonych do odpoczynku. Dodatkowo przyciemniona fototapeta stwarza klimat odpowiedni do spania.
Zupełnie odmienne wrażenia wywołują fototapety z motywem szklanych kul akwariowych, z których małe złote rybki wyskakują z pluskiem wody. Plusk oczywiście pojawia się w wyobraźni dzięki charakterystycznym rozpryskom krystalicznie czystej wody, a jasna tonacja, białe tło i złoty, radosny kolor rybki mogą świetnie ożywić i rozjaśnić salon. W tej grupie fototapet znajdą się też zdjęcia samych rybek akwariowych czy pustych zbiorników z wodą oraz wiele ciekawych kompozycji o charakterze kolażowym mogących zarówno uzupełnić wystrój salonu, jak i pokój dziecka czy łazienkę.
Na stronie http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/akwarium znajdą się także niezwykłe kolorowe i zabawne ryby w okularach serwujące befsztyki, hamburgery lub lody. Fototapety z takimi motywami to idealny pomysł na zabawny wystrój baru bistro, serwującego fast foody, ale również pasujące do bardziej eleganckich restauracji czy miejsc, w których można skosztować słodkości. Inteligentna niebieska ryba zatopiona w stercie książek to zabawny i pomysłowy wystrój dziecięcej biblioteki lub czytelni, a także świetny sposób na ozdobienie świetlicy szkolnej lub dziecięcego klubu.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem