20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapeta z napisami do kuchni

Kuchnia to pomieszczenie bardzo specyficzne, urządzane nie tylko pod kątem estetyki i efektownego, spójnego designu, ale również z myślą o jej przeznaczeniu.
Kuchnia to pomieszczenie bardzo specyficzne, urządzane nie tylko pod kątem estetyki i efektownego, spójnego designu, ale również z myślą o jej przeznaczeniu. W kuchennym wnętrzu znacznie ważniejszą rolę od dekoracji odgrywają meble i sprzęt AGD, który pozwala przygotować posiłki i właściwie przechowywać żywność. Nie oznacza to jednak, że o kuchennych dekoracjach można zapomnieć, bowiem nie jest dla nikogo tajemnicą, iż ładne, efektowne, estetyczne otoczenie w bardzo silny sposób wpływa na smak przygotowywanych posiłków. Nie chodzi tu oczywiście o rzeczywiste właściwości potrawy, lecz o to, jak ją odbierają nasze zmysły i jaki komunikat przekazują do mózgu.
Fototapeta z napisami do kuchni – ciekawe sentencję
Dobre jedzenie, to dobry apetyt i zdrowie, a przy okazji także pozytywne doznania emocjonalne, czyli mówiąc wprost – wyjątkowa przyjemność, dlatego warto zadbać o wygląd kuchennego wnętrza wykorzystując w jego aranżacji fototapety. Te ciekawe, kolorowe i bardzo efektowne dekoracje zazwyczaj nawiązują tematyką do jedzenia i kulinarnych akcesoriów prezentując kompozycje owoców i warzyw, sztućce w kolorowych kolarzach, nasiona i ziarna kawy czy przyprawy. Jedną z kategorii są też dekoracje z napisami, które podkreślają charakter wnętrza, a jednocześnie stanowiąc rodzaj hasła zachęcającego do konsumowania, próbowania, gotowania, czyli wszystkiego, co wiąże się z tym wnętrzem.
Fototapeta z napisami do kuchni, jakich wiele można znaleźć w zakładce http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/napisy%2Bkuchnia to dekoracja bardzo sugestywna, wyrazista, w jednoznaczny sposób dająca do zrozumienia, z jakim pomieszczeniem mamy do czynienia. Trudno oczywiście stwierdzić, że wejście do kuchni nie zasugeruje od razu jej przeznaczenia, czego wyrazem będą umieszczone w niej urządzenia. Rolą fototapet jest jednak wzmacnianie tego kuchennego akcentu, a także dodawanie żywych kolorów, podnoszenie poziomu dynamiki wystroju, dzięki której wnętrze skłania do działania, pobudza kreatywność, pozwalającą na czerpanie przyjemności z gotowania i traktowanie go, jak hobby, a nie w kategorii codziennego obowiązku.
W kolekcji znalazło się wiele motywów, które mogą znaleźć się na kuchennej ścianie zdobiąc ją grafika i tekstem. Fototapeta z napisami do kuchni pozwala również na akcentowanie konkretnego stylu wnętrza. Przykładem takich dekoracji są motywy surowych desek w oprawie kraciastych zasłonek czy ciasteczek w kształcie serca podkreślająca klimat rustykalny lub prowansalski kuchni. Do stylu vintage inspirowanego latami powojennymi doskonale dopasują się fototapety stylizowane na pop-art, a do bardziej współczesnych zaliczają się motywy kubków z symbolem stron internetowych czy gigantyczny, pobudzający wyobraźnię Sandwich.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem