Fototapeta z Gdańskiem

O Gdańsku można opowiadać godzinami snując historie nawiązujące do czasów krzyżackich, do okresu II wojny światowej, do wydarzeń politycznych z czasów…
O Gdańsku można opowiadać godzinami snując historie nawiązujące do czasów krzyżackich, do okresu II wojny światowej, do wydarzeń politycznych z czasów przełomu w latach 80-tych ubiegłego wieku, a także, jako o mieście nowoczesnym, leżącym nad morzem rajem dla turystów. Panuje przekonanie, że nie zna polskiej historii ten, kto nie odwiedził Gdańska, nie zajrzał do starego portu i nie przespacerował się Długim Targiem. Cechą szczególną tego miejsca jest jego wyjątkowa rozmaitość, bowiem zabytki można znaleźć zarówno w starym, jak i nowym mieście, a ich przegląd na przestrzeni ponad 1000 lat w połączeniu z nowoczesnością, pięciogwiazdkowymi hotelami i plażowaniem nad Bałtykiem to prawdziwa feeria możliwości w tworzeniu dekoracji.
Fototapeta z Gdańskiem jest pomysłem doskonałym praktycznie do każdego wnętrza, o czym decyduje właśnie wspomniana rozmaitość. Wszędzie tam, gdzie pożądany bywa charakterystyczny, nastrojowy, nieco nostalgiczny klimat można wykorzystać motywy Starego Miasta nocą, pięknie oświetlonego, skąpanego w charakterystycznej złotawej poświacie. Stare Miasto i jego zabytki piękne są również w dziennym świetle, a widok Domu Artusa z Fontanną Neptuna czy zabytkowego portowego Żurawia wiele z nich może przyprawiać o wspomnienia i wprawiać w zadumę nad upływającym czasem. Wąskie uliczki mają też zbawienny wpływ na ciasne wnętrza powiększając je optycznie.
Fototapeta z Gdańskiem, jakich wiele znajdzie się w zakładce http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/gdansk, to również bardziej tradycyjne obrazy, nawiązujące do współczesności, dzisiejszych mieszkańców i ich codziennych zajęć. Wycieczka po parku na rowerach, zakupy w tutejszych sklepach, codzienność portowa, nowoczesne bloki w podmiejskim osiedlu, spacer klimatycznymi uliczkami czy filiżanka kawy w jednej z setek małych kawiarenek to typowe przykłady motywów nawiązujących do dzisiejszego Gdańska. We wnętrzach pojawią się nie, jako odniesienie do tego miasta, ale wykorzystają widoki znane z panoram, jako tło dla pary młodych turystów na beztroskich wakacjach.
Dekoracje z motywem Gdańska to wyjątkowe zderzenie dwóch różnych światów – tego odległego, historycznego, z wysokimi gotyckimi budowlami i wąskimi kamieniczkami oraz tego nowoczesnego, z portowymi dźwigami i gigantycznymi statkami handlowymi. W salonie dzięki nim można tworzyć odpowiedni nastrój od sentymentalnego i nostalgicznego, po zabawny, wesoły, pełen radości. Znajdzie się też coś dla miłośników designerskich rozwiązań, dla których widok starej, rozpadającej się fabryki czy pustego pola z kominami na horyzoncie jest idealną okazją do stworzenia niepowtarzalnego wystroju wnętrza.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem