🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Fototapeta widok z tarasu – piękne widoki na ścianie

Fototapety to dekoracje ścienne, które w ostatnim czasie robią prawdziwą furorę, a ich popularność wiąże się nie tylko z modą, ale i wieloma innymi walorami estetycznymi.
Fototapety to dekoracje ścienne, które w ostatnim czasie robią prawdziwą furorę, a ich popularność wiąże się nie tylko z modą, ale i wieloma innymi walorami estetycznymi. Przede wszystkim fototapety stanowią bardzo bogatą kolekcję wzorów, wśród których zawsze znajdzie się coś odpowiedniego zarówno do stylu wnętrza, jak i do jego kolorystyki. Poza tym za pomocą fototapet można dekorować każde wnętrz, w tym również kuchnię i łazienkę, w których panują nieco bardziej wymagające warunki. W szerokiej kolekcji wzorów szczególne miejsce zajmują te kompozycje, na których pięknie zaprezentowano widok z balkonu lub tarasu. To piękne dekoracje do salonów, w których stworzą niezwykłą atmosferę.
Fototapeta widok z tarasu
Fototapeta widok z tarasu, jakich wiele można znaleźć w kolekcji na http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/taras%2Bwidok to motyw, w którym najistotniejszą rolę odgrywa krajobraz, a ten może być bardzo zróżnicowany, od morskiego wybrzeża po zabytkowe zabudowania. Każdy z takich pejzaży jest unikalny i wyjątkowy pozwalając na stworzenie we wnętrzu odpowiedniego klimatu. Marzenia o tropikalnych wyspach z pewnością wzmocni obraz morza i porośniętych palmami wydm oglądany z komfortowego domu. Jeśli tęsknimy za zielenią i górskimi krajobrazami taras może nam zapewnić zapierające dech widoki, od łagodnych zielonych zboczy po urwiste przepaście i wąskie ścieżki. Możemy też spędzić czas w przyjemnej kawiarence na tarasie, w towarzystwie filiżanki aromatycznego napoju.
Sam taras na takich fototapetach – nawet, jeśli występuje tylko symbolicznie – ma duże znaczenie dla całości obrazu. Tarasy są przypisane luksusowym domom, letnim daczom, często wynajmowanym w jednym z egzotycznych krajów lub w południowych rejonach kontynentu. Widok z tarasu, jeśli dodatkowo wiąże się z egzotycznymi roślinami czy piękną, tropikalną plażą, jest doskonałym sposobem na sprowadzenie tego klimatu do własnego salonu. Na ścianie może pojawić się obraz pokrytego tarasami wzgórza w jednym z krajów Południowej Ameryki czy też kamienna ścieżka biegnąca w dół urwiska. Nie brakuje też obrazów wielkomiejskich, które możemy podziwiać z balkonu wysokościowca.
Fototapeta widok z tarasu to również dekoracja posiadająca magiczną zdolność powiększania wnętrza. Umieszczona na ścianie salonu pozwoli stworzyć wrażenie, że taras istnieje naprawdę tuż za wyimaginowanym oknem na naszej ścianie. Jeśli dodamy do tego zazwyczaj jasne kolory, rozświetlone niebo i piękne widoki dekoracja z tarasowym krajobrazem zmieni nasz mały, ciasny salonik w prawdziwe wnętrze godne najlepszych apartamentów. Na taras można też spojrzeć z drugiej strony, czego przykładem jest parę motywów w kolekcji, bowiem to miejsce, z podłogą wykładaną deskami, ze stolikiem nakrytym kraciastym obrusem, jest tak bardzo swojskie, że budzi w nas wyjątkowo przyjazne skojarzenia.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem