20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapeta uliczka w Barcelonie – dekoracja zmieniająca klimat każdego pomieszczenia

Piękne historyczne miasta mają w sobie wiele niebanalnego uroku i chociaż wiele z nich dawno już weszło w nowoczesność, to w ukrytych zaułkach drzemie…
Piękne historyczne miasta mają w sobie wiele niebanalnego uroku i chociaż wiele z nich dawno już weszło w nowoczesność, to w ukrytych zaułkach drzemie ten specyficzny klimat dawnych lat. Większość z nas ma w takich miastach swoje ulubione miejsca, do których lubi wracać – niekoniecznie realnie, ale chociażby myślami czy wyobraźnią. Jeśli takie klimaty są bliskie naszemu sercu z pewnością warto pomyśleć o zaproszeniu ich do własnego domu, a fototapeta uliczka w Barcelonie nie tylko pozwoli snuć refleksje, ale też ozdobi wnętrze i doda mu nieco przestrzeni. To piękne dekoracje do salonów, sypialni i korytarzy, w których stworzą namiastkę przesyconego historią miejsca.
Fototapeta uliczka w Barcelonie – dekoracja zmieniająca klimat pomieszczenia
Fototapeta uliczka w Barcelonie to dekoracja ścienna, która przyjmuje różne oblicze, czego przykładem są motywy na stronie http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/ulica%2Bbarcelona. Wędrując po zabytkowym mieście na każdym kroku spotykamy coś nowego, ciekawego, wartego naszej uwagi. Barcelona ma wiele do zaoferowania zarówno miłośnikom zabytków i klimatu przeszłości, jak i zwolennikom bardziej nowoczesnych obrazów. Kolekcja fototapet to również bogactwo i różnorodność zarówno w odniesieniu do miejsc, jak i do kolorystyki czy układu samej kompozycji od wąskich wysokich korytarzy po szerokie ujęcia panoramiczne.
Każda z zaprezentowanych w kolekcji fototapet wyróżnia się nieco innym klimatem. Można wśród nich znaleźć bajkowe, bogate w kolory kompozycje prezentujące miasto w aurze nadchodzącego zmierzchu, jak i spokojne, nastrojowe zakątki zapraszające do wypoczynku w cieniu murów. To także ciekawy kontrast pomiędzy egzotyczną elegancją i dostojnością dawnych budynków a doskonale nam znanymi uśmiechniętymi twarzami młodych ludzi w drodze z pracy czy na zakupach. Fototapety przybliżają miasto zarówno w wersji zabytkowej, jak i w nowoczesnej, dzięki czemu pozwalają na stworzenie wymarzonego klimatu w swoim własnym salonie, sypialni czy lokalu gastronomicznym.
Fototapeta uliczka w Barcelonie to jednak nie tylko dekoracja o historycznym klimacie, przenosząca w odległe miejsce i pozwalająca delektować się aurą dawnych wieków. To również kompozycje, które powiększają optycznie wnętrza. Jak większość tego typu motywów zawierających optyczną głębię tak i te z wąskimi uliczkami sprawiają, że mały pokój tworzy wrażenie bardziej przestronnego, a ciasny korytarz staje się szeroki i wyjątkowo komfortowy. To dekoracje, które sprawiają, że nawet najbardziej ponure, smutne i pozbawione wyrazu wnętrza nabierają klimatu, w którym pragnie się przebywać godzinami.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem