🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Fototapeta uliczka – piękne kręte ulice na ścianie

Spacer wąską historyczną uliczką to niezapomniane przeżycie. Każdy, kto odwiedził jedno ze starych średniowiecznych miasteczek…
Spacer wąską historyczną uliczką to niezapomniane przeżycie. Każdy, kto odwiedził jedno ze starych średniowiecznych miasteczek podczas letnich wakacji w Chorwacji, we Włoszech czy Grecji z pewnością miał okazję się o tym przekonać. W upalnym, klimacie chłodne, usytuowane blisko siebie mury gwarantują ożywczy cień, a wieczorami puste przejścia budzą mały dreszczyk niepokoju z powodu ich tajemniczości. Są jeszcze kwiaty. W gorącym słońcu na progach domów dojrzewają czerwone pelargonie, palmy, dzikie róże i doniczkowe iglaki.
Wąskie uliczki to również chłodny klimat weneckich kanałów, i zimne mury miasteczek duńskich czy skandynawskich rozciągających się wzdłuż kanałów zabranego morzu polderu. To również charakterystyczne wąskie domy z białymi oknami typowe dla Amsterdamu, niskie kolorowe domki secesyjnych starówek albo dekorowane niebieskimi obramowaniami bielone mury domów na Santorini. Każdy z tych obrazów, zapamiętanych z minionych wakacji, albo znalezionych w albumie i wrośniętych w pamięć jak symbol odległych marzeń to motyw ściennej fototapety.
Fototapeta uliczka
Dekorowanie samoprzylepnymi fotodrukami ścian w pokojach, łazienkach, kuchniach czy korytarzach staje się bardzo popularne, a dzięki niewielkim kosztom w stosunku do uzyskanych efektów coraz więcej osób sięga po takie rozwiązania. Wybierając fototapetę z wąską uliczką mogą nie tylko ozdobić wnętrze, ale też sprowadzić do domu wspomnienia i ze spokojnego salonu wyczarować klimatyczne, odlegle i piękne miejsce. Dziesiątki propozycji na http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/narrow%2Bstreet to dziesiątki miejsc, jakie można stworzyć we własnym salonie czy sypialni.
Nie można również zapomnieć o efekcie, jakie tworzy fototapeta z wąską uliczką w pomieszczeniu. Ciągnąca się w nieskończoność droga, schody ginące gdzieś w cieniu, tajemniczy zakręt w oddali gwarantujący kolejne doznania to zaproszenie, żeby przekroczyć granice ściany i pójść dalej, w nieznane. Wnętrze staje się wówczas przestronniejsze, dłuższe, pełne słońca i nagrzanego powietrza, a nad weneckim kanałem przesycone przyjemną wilgocią. Fototapety z wąskimi uliczkami to świetne uzupełnienie małych niezbyt jasnych mieszkań. Znajdzie się też coś do pokoju dziecka czy nastolatka.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem