20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapeta trawa z rosą

Zieleń jest wyjątkowo wdzięcznym tematem dekoracji, bowiem widoki dzieła natury, lasy, łąki, kwiaty są nie tylko piękne, ale i ze wszech miar uniwersalne…
Zieleń jest wyjątkowo wdzięcznym tematem dekoracji, bowiem widoki dzieła natury, lasy, łąki, kwiaty są nie tylko piękne, ale i ze wszech miar uniwersalne, co oznacza, że mogą być idealną ozdobą każdego wnętrza od oficjalnego gabinetu po łazienkę. Kolor zielony jest też uważany za najbardziej przyjazny naszej psychice, idealny do łagodzenia emocji, wypoczynku i eliminowania nadmiaru agresji. W tej ogromnej kategorii naturalnych motywów szczególne miejsce zajmują trawy, a jeśli dodatkowo pokrywa je świeża poranna rosa – tworzą kompozycje jedyne w swoim rodzaju, nie tylko piękne, ale i niezwykle przyjemne w odbiorze, budzące bardzo pozytywne skojarzenia.
Fototapeta trawa z rosą to jeden z motywów, jakie można znaleźć na stronie http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/trawa%2Brosa, gdzie zgromadzona kolekcja przyciąga uwagę wyjątkowym bogactwem zieleni w dziesiątkach różnych odcieni. To zarówno młoda wiosenna trawa, która zachwyca swoją soczystością i nasyceniem, jak i dojrzałe, lekko przyżółkłe źdźbła, prześwietlone promieniami porannego słońca, które zapowiada tęczę po deszczu oraz piękny, pełen radości dzień. To kompozycje nie tylko relaksujące, ale i budzące bardzo pozytywne emocje właśnie przez odniesienie do tego, co zapowiadają, a co podpowiada nam wyobraźnia pobudzona konkretnym obrazem.
Dorodne zielone trawy to również obietnica spacerów po rozległej łące, skąpanej nie tylko w zieleni, ale również w kolorach polnych kwiatów, przypominająca o później wiośnie lub dojrzałym lecie, które wiążą się z wypoczynkiem, aktywnym spędzaniem czasu i spotkaniami z przyjaciółmi lub wspólnymi wędrówkami po nieznanych szlakach. Trawa zaprasza do poleżenia na niej, posłuchania brzęku pszczół i delektowania się widokiem czystego błękitnego nieba, jakie zapowiada poranna rosa skroplona na listkach. te krople są jak piękne diamentowe korale odbijając w magiczny sposób promienie słońca i stając się niepowtarzalną, niezwykle piękną biżuterią natury.
Fototapety trawa z rosa to dekoracje magiczne, idealne do tych wnętrz, w których pragniemy stworzyć bardzo przyjemny, spokojny i naturalny klimat. Widok traw działa odprężająco, a jeśli są one jeszcze pokryte lśniącymi kropelkami, pozwalają delektować się wrażeniem świeżości i przyjemnego orzeźwienia, które może okazać się zbawienne podczas letnich upałów lub po ciężkiej pracy. Z punktu widzenia kompozycji to również fototapety o wyjątkowych właściwościach, pozwalające na kształtowanie ich formatu bez straty dla całości i piękna obrazu, od regularnych kwadratów po długie, wąskie pasma nad kanapę czy łóżko.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem