20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapeta stare uliczki

Klimat starej architektury bywa niepowtarzalny, o czym z pewnością przekonali się wszyscy ci, którzy lubią podróżować i zwiedzać zabytkowe miasta.

Klimat starej architektury bywa niepowtarzalny, o czym z pewnością przekonali się wszyscy ci, którzy lubią podróżować i zwiedzać zabytkowe miasta. W cieniu kamiennych murów kryje się jakaś szczególna tajemnica związana z setkami lat historii, sięgającej jeszcze czasów średniowiecza. W tych niepozornych starych domach przed wiekami rodzili się, wychowywali i dorastali znani artyści, uczeni, politycy zaznaczając swoją obecnością zaułki, gdy biegali z grupą wyrostków. Szczególnie wiele takich miejsc można znaleźć we Włoszech, ale obfituje w nie również Chorwacja i Grecja, choć w nieco innym skromniejszym stylu. Wąskie uliczki z kamiennym brukiem znajdą się też w polskich starych miastach, wystarczy jedynie poszukać.
Fototapeta stare uliczki
Fototapeta stare uliczki z zakładki http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/old%2Bstreet to wyjątkowa prezentacja takich miejsc, które poza realnym światem mogą dziś również stanowić niezwykłą ozdobę wnętrz. Historyczna zabudowa posiada w sobie charakterystyczny nastrój, dzięki któremu pomieszczenie przyjmuje formę retro, stylową, odbiegającą od obecnych nowoczesnych standardów, a powracając do klasyki jest też przyjemniejsze i bardziej ciepłe w swoim klimacie. Wiele oczywiście zależy od charakteru motywu, bowiem same uliczki mogą być przedstawione w formie bardzo przyjaznej, jak i nieco ponurej, mrocznej, jak na przykład kamienne ulice chorwackiego Trogiru.
Fototapeta stare uliczki to również dekoracja, która posiada określoną barwę. Większość z takich motywów to krajobrazy miejskie sfotografowane w pełni letniego słońca, które wydobywa charakterystyczny pomarańczowo-żółty kolor piaskowca. Dodając do niego mnóstwo doniczek z kolorowymi kwiatami, barwne fasady domów i zieleń drzew otrzymujemy wyjątkowo przyjemne, ciepłe dekoracje, które mogą w zdecydowany sposób odmienić wnętrze i sprawić, że będzie się ono kojarzyć z przyjemnym spacerem podczas letnich wakacji lub z wypoczynkiem na ukwieconym tarasie własnego domu z ogrodem.
Uliczki na fototapetach poza tym nastrojowym, przyjemnym klimatem potrafią też wpływać na wizualne parametry wnętrza. Mówiąc prościej powiększają je, dodają przestrzeni, a jeśli uliczka jest długa, a fototapeta zajmuje całą ścianę efekt bywa niesamowity. Dzięki takiej dekoracji mały salonik zmieni się w przestronne wnętrze, ale nie takie otwarte i nieograniczone, jak w przypadku obrazów łąk czy panoram, lecz ujęte w ramy murów, które sprawiają, że tworzy się przestrzeń zamknięty, wyznaczany przez dekorację azyl. To z pewnością fototapety dla prawdziwych romantyków, miłośników starej architektury i tajemniczych zakątków.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem