Fototapeta róże sypialnia to ponad czasowa dekoracja

Fototapeta róże sypialnia to ponad czasowa dekoracja. Róże to wyjątkowe kwiaty, olśniewające wyglądem i zapachem. Nie ma też chyba bardziej romantycznej rośliny, więc wszelkie dekoracje z jej wizerunkiem są idealne do naszej sypialni.
Wśród propozycji ujęcia motywu róż na tapetach znajdziemy wydrukowane fotografie z klasycznymi przedstawieniami tych kwiatów, jak również oryginalne kolaże, łączące kilka technik artystycznych albo podbarwione jaskrawymi kolorami.
To drugie rozwiązanie najlepiej będzie wyglądało w sypialniach, których właściciele postawili na nowoczesną aranżację pomieszczenia. Turkusy, róże, soczyste zielenie lub żółcie występują na tapetach róże sypialnia często w zestawieniu z czarno-białym tłem, co nadaje im awangardowy charakter. Róże na fototapetach świetnie prezentują się również w łagodnej, pastelowej wersji kolorystycznej, co wygląda szczególnie korzystnie w niewielkich sypialniach, które dzięki temu nabierają lekkości. Należy bowiem pamiętać, że jasne, świetliste barwy na fototapetach różę sypialnia wywołują wizualny efekt powiększenia wnętrza, zaś ciemne albo jaskrawe kolory mogą je optycznie przytłaczać. Na stronie internetowej http://www.dekorolka.pl/fototapety-kwiaty znajdziemy fototapety, których projekty powstały przy współpracy ze współczesnymi utalentowanymi artystami. Decydując się na tapetę, możemy wybrać jeden z wielu wysokogatunkowych materiałów, na których są drukowane. Może to być więc podkład papierowy, lateksowy, albo – najodporniejszy – lateksowo-winylowy. Oprócz fototapet róże sypialnia za pośrednictwem powyższej strony możemy zamówić też dekoracje inspirowane innymi gatunkami kwiatów.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem