🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Fototapeta regał na książki

Oglądanie filmów może często przynieść spory pożytek zwłaszcza, jeśli potrafi się zwracać uwagę na szczegóły.
Oglądanie filmów może często przynieść spory pożytek zwłaszcza, jeśli potrafi się zwracać uwagę na szczegóły. Poszczególne scenki rozgrywają się przecież w konkretnych wnętrzach, w których można znaleźć wiele pomysłowych rozwiązań własnej aranżacji. Jednym z pomysłów, które pojawiają się w starych kryminałach czy filmach szpiegowskich sa imitacje półek z książkami. Niejednokrotnie już główny bohater przesuwając pojedynczy Tob otwierał sekretne drzwi przedostając się do ukrytego pomieszczenia czy korytarza. Współczesne fototapety być może nie są w stanie odsłaniać tajemniczych pomieszczeń, ale z powodzeniem mogą zastąpić klasyczny książkowy regał.
Możliwości w tym zakresie jest bardzo wiele podobnie, jak wiele bywa wizji miejsc związanych z książkami w ogóle. Całkowicie odmienny klimat tworzy widok nowoczesnej biblioteki czy księgarni, a inny nastrój czy skojarzenia wywołały zakurzony antykwariat. Książki same w sobie również mogą mieć odmienną wymowę. Te nowoczesne, kolorowe, w błyszczących foliowanych okładkach to przede wszystkim nawiązanie do wypoczynku, kilkunastu minut na trawie z ulubionym bohaterem, albo wspomnienie czasów nastolatka i zaczytywania się przygodami Robinsona Crusoe przy latarce pod kołdrą.
Z kolei stare, zakurzone tomy w eleganckiej oprawie przypominają nieco czasy naszych przodków, kryjąc nutę tajemniczości tak charakterystycznej dla starych wielkich domów z krętymi schodami i licznymi zakamarkami. Biblioteka w takim domu to prawdziwe sanktuarium, w którym zachowuje się idealną cisze i szacunek dla wielkich twórców literatury. Fototapeta z takim obrazem na ścianie salonu czy sypialni będzie skłaniała do chwili zadumy i spokoju. Miejsce stanie się też bardziej stylowe i nastrojowe.
Motywy książek mogą też być tematem bardzo kolorowych kompozycji, które ożywią jasne wnętrza. Książki rysowane komputerowo, we wszystkich podstawowych kolorach, układane z stosy, koła, rzędy można znaleźć na http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/biblioteka%2Bregal. Nieco rubaszny będzie też widok pustego regału w naturalnym odcieniu drewna, albo w jednej z wybranych barw, który aż prosi się o uzupełnienie bibelotami. Biblioteki i księgarnie ciekawie będą wyglądać wypełnione czytelnikami, pasjonatami spoglądającymi z fototapety na wnętrze, a dla zainteresowanych znajdzie się nawet akcent świąteczny.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem