🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Fototapeta otwarta – ulice i place

Ciasne mieszkania o ograniczonej do minimum powierzchni, niewielkie pokoje, często pozbawione rozsądnego kształtu,
Ciasne mieszkania o ograniczonej do minimum powierzchni, niewielkie pokoje, często pozbawione rozsądnego kształtu, a wciskane na siłę w plan lokalu, żeby tylko zapewnić trzypokojowy standard to dziś już przeszłość budowlana. W realnym świecie jednak wciąż jeszcze wiele rodzin skazanych jest na te nieprzemyślane relikty, w których zarówno trudno zmieścić standardowy zestaw mebli, jak i urządzić w ciekawy sposób. Tak pożądaną przestrzeń w małych pokojach zapewnią fototapety otwarte, na których projektanci umieścili ulice i place uwiecznione obiektywem aparatu fotograficznego.
Pomimo pewnego podobieństwa gama fototapet z takimi obrazami jest bardzo zróżnicowana zarówno pod względem kolorystycznym, jak i w odniesieniu do ogólnego klimatu obrazu. Szczególnie efektowne bywają stare kamienne zaułki, wąskie uliczki, najczęściej wyposażone w długie, ciągnące się w kierunku horyzontu schody. Żółty kolor kamiennych murów, często skąpanych w słońcu, urozmaicony donicami kwiatów w niewielkich oknach, zabytkowymi latarniami i szyldami, albo kolorowymi fasadami przypomina niezwykłe wakacje, zwiedzanie i dobre jedzenie w lokalnej knajpce.
Stare zaułki i uliczki to również nieco historycznej zadumy nad budowniczymi sprzed wieków oraz lokalną ludnością, zamieszkującą te niezwykłe domy przed wiekami, tworzącą własną kulturę i zmagającą się z codziennymi troskami. Wprowadzają zwłaszcza do małych wnętrz specyficzną nastrojową atmosferę dodatkowo wydłużając pokój o kilka wirtualnych metrów. Jeśli jednak stare mury i historyczne klimaty nie są tym, co komponuje się z aranżacją można sięgnąć po bardziej nowoczesne fototapety otwarte z wielkomiejskimi placami, albo podmiejską zieloną uliczką z wysłużonym rowerem.
Wszystkie motywy placów i ulic mają tę ciekawą właściwość, że powiększają optycznie pomieszczenie, w którym zostały wykorzystanie. Warunkiem jest ich odpowiednie dopasowanie do ściany, wnęki, wykuszu czy ustawionych mebli. Przy odpowiednio dobranym kolorze ścian można nawet stworzyć złudzenie, że ściana nie istnieje, a długa spokojna uliczka, czy przestronny ruchliwy plac zachęcają do wyjścia na spacer. Na stronie http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/street%2Bvintage można znaleźć motywy o bardzo różnorodnej tematyce pasujące zarówno do aranżacji retro, jak i do wnętrz bardzo nowoczesnych.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem