20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapeta na ścianę młodzieżowa

Aranżacja osobistego pokoju, dedykowanego konkretnej osobie powinna przede wszystkim uwzględniać preferencje i charakter tej osoby,
Aranżacja osobistego pokoju, dedykowanego konkretnej osobie powinna przede wszystkim uwzględniać preferencje i charakter tej osoby, bowiem to przecież ona będzie spędzać w tym wnętrzu wiele godzin w ciągu dnia i to ona ma się tu czuć najlepiej. O ile osoby dorosłe są bardziej tolerancyjne – co nie oznacza oczywiście, że nie miewają też ulubionych kolorów czy tematów dekoracji – o tyle młodzież ma bardzo konkretne i często wąskie zapatrywania na to, co najlepiej udekoruje ściany w ich pokoju. Wiele oczywiście zależy od wieku młodej osoby, bowiem na tym etapie życia gusta i preferencje zmieniają się z roku na rok. Istnieją jednak tematy, które stanowią wybitnie młodzieżowa kategorię dekoracji.
Fototapeta na ścianę młodzieżowa to przede wszystkim wzory odbiegające od standardów, bardzo konkretne i nawiązujące do określonej kultury, zainteresowań czy grupy społecznej. W kolekcji na stronie http://www.dekorolka.pl/fototapety-dla-nastolatkow można zauważyć, że dominującym tematem bywa muzyka, choć może ona być też rozumiana wielorako i tworzyć ciekawe, ale bardzo urozmaicone motywy. Gusta muzyczne są u nastolatków skierowane głównie na gatunki ekstremalne, a chociaż istnieją wyjątki od reguły to podobnie, jak to bywa z zachowaniem, tak i zainteresowania muszą wyróżniać się niestandardowym podejściem do tematu. Nastolatki słuchają muzyki alternatywnej, hip-hopu i ciężkiego rocka, a znacznie rzadziej skłaniają się ku muzyce klasycznej.
Fototapeta na ścianę młodzieżowa
Obok zainteresowań muzycznych wyrażonych instrumentami, papierem nutowym, symboliczną klawiaturą czy komiksem fototapeta na ścianę młodzieżowa w swojej tematyce nawiązuje również do szeroko rozumiane kultury młodzieżowej. Tu warto wspomnieć o hip-hopie nie tylko, jako o gatunku muzycznym, ale również o strojach, tworzeniu własnego stylu ulicznego, o deskorolce i graffiti oraz innych tego typu elementach składających się na całość tego zagadnienia. W dekoracjach ściennych pojawiają się one zarówno w formie symbolicznej, jak i w postaci wyraźnie zarysowanych postaci, przedmiotów, bardzo popularnych i nowoczesnych tekstów czy grafik.
Mówiąc o młodzieżowych fototapetach nie można zapomnieć o sławnych komiksowych bohaterach współcześnie odgrzewanych przez producentów filmowych i bardzo często pojawiających się na dużym ekranie. Tematem wykorzystywanym w aranżacjach jest też sport w wielu różnych ujęciach oraz – w przypadku dziewcząt – moda i miłość. Ogólnie nastolatkom zazwyczaj podoba się to, co jest ;odjazdowe;, ekstremalne, designerskie i niestandardowe, dlatego w kolekcji znalazło się wiele mocnych akcentów wyrażających emocje, jak i sporo ciekawych kompozycji nawiązujących do tak lubianego przez młodzież zachodniego świata wyobrażonego przez wielkomiejską dżunglę Nowego Jorku czy tajemnicze ulice Londynu.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem