🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Fototapeta konie – piękne zwierzęta które wszyscy kochają na ścianie

Zwierzęta towarzyszą człowiekowi od niepamiętnych czasów i chociaż zapewne gdyby zapytać o najbliższe ludziom zwierzę większość z nas…
Zwierzęta towarzyszą człowiekowi od niepamiętnych czasów i chociaż zapewne gdyby zapytać o najbliższe ludziom zwierzę większość z nas wybrałaby psa, to do tych najpiękniejszych i najbardziej cenionych zaliczają się konie. W przeciwieństwie do innych gatunków udomowionych konie towarzyszyły ludziom w dziesiątkach różnych sytuacji pełniąc wiele ról, od reprezentacyjnych, przez rozrywkę po ciężką pracę. Wszechobecność koni w historii sprawia, że na fototapetach mogą przyjmować wiele różnych form odnosząc się zarówno do symbolu piękna, jak i przyjaźni, wierności czy też po prostu elementu przyrody.
Konie bez wątpienia są pięknie i to nie tylko te szlachetnej rasy, wyścigowe, ale również wałachy o ciężkich kopytach, przeznaczone do ciągnięcia wielkich, wyładowanych wozów. W takim ujęciu fototapety z końmi mogą stanowić prawdziwą ozdobę wnętrza, porównywalną z obrazami wielkich mistrzów, którzy specjalizowali się w malowaniu tych zwierząt. Konie to również symbol niezwykłej przyjaźni i pozytywnych emocji. Wykorzystywane w hipoterapii leczą z autyzmu, a ich znane z filmów i historii oddanie budzi bardzo pozytywne emocje. Z tego względy fototapety z końmi będą świetnie prezentować się w pomieszczeniach rodzinnych i dla dzieci.
Najmłodsi mogą też obcować z konikami w formie rysunkowej. Fototapety dla dzieci przedstawiają te zwierzęta w nieco odbiegającej od realizmu dziecięcej wersji, jaki sporo można znaleźć na http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/konie. Malowane kolorowe kucyki pony, koniki na biegunach czy karuzeli, koniki-jednorożce to typowe przykłady dziecięcych dekoracji. Całkowitym przeciwieństwem tych subtelnych motywów są prawdziwie męskie, ogniste czarne rumaki, poza pięknem formy, koloru lśniącej sierści i dynamicznego charakteru budzące też nieodłączne skojarzenia z sypialnią i gorącym spotkaniem we dwoje.
Fototapeta konie
To dekoracje uniwersalne z uwagi na ich dużą różnorodność. Czarne ogiery, konie wyścigowe, treningowe, konie na pastwisku, rysowane i malowane, konie-jednorożce, konie-zabawki i wiele innych, to sposób na dekorację salonu, sypialni, pokoju dziecka a nawet kuchni czy łazienki. Mogą być dodatkiem dynamicznym i spokojnym, stworzą kolorowy akcent, lub wkomponują się w wystrój zawsze jednak będą przyciągać uwagę swoim pięknem i niepowtarzalnością.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem