20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapeta Grecja na ścianę

Lato to okres sprzyjający rozmyślaniom o egzotycznych krajach i ciepłych plażach, a także o zwiedzaniu i poznawaniu odmiennych kultur. Jeśli nie stać nas na wyjazd…
Lato to okres sprzyjający rozmyślaniom o egzotycznych krajach i ciepłych plażach, a także o zwiedzaniu i poznawaniu odmiennych kultur. Jeśli nie stać nas na wyjazd do odległej Kenii czy na wyprawę do Amazonii możemy sięgnąć znacznie bliżej i wybrać się w podróż do Grecji. Ten niezwykły kraj może zadziwić rozmaitością pięknych widoków, a nie brakuje w nim także luksusowych kurortów, niezwykłej kultury i oczywiście ciepłego morza. Dekoracje w stylu greckim mogą też być niepowtarzalnym elementem wystroju wnętrza o bardzo orzeźwiającym, przyjemnych klimacie.
Fototapety Grecja to przede wszystkim kolory – uniwersalna biel i niesamowity odcień koloru niebieskiego, który w zestawieniu z bielą stanowi fantastyczny kontrast. Sąsiedztwo tych dwóch barw korzystnie wpływa na nie wzajemnie, bowiem biel staje się jeszcze bardziej przejrzysta, a niebieski czysty i kryształowy. Barwy Grecji na fototapetach mogą się pojawiać, jako symbole, czyli flaga, stylizowane znaczki przedstawiające greckie zabytki, albo ciekawy układ linii imitujących drogę. Niebieski i biały to również barwy architektury Santorini, nieskazitelne domki z niebieskimi dachami przeplatane kolorowymi akcentami.
Fototapety Grecja
Zakładka http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/greece to przegląd wzorów o tematyce greckiej, które na fototapetach mogą ciekawie uzupełnić wystrój salonu, kuchni a także lokalu gastronomicznego czy rozrywkowego. Przepiękne krajobrazy z greckich wysp to nie tylko kolory tak typowe dla tropikalnego klimatu, ale przede wszystkim malownicza architektura, białe domki wspinające się po wulkanicznych wyspach, czyste niebo, egzotyczne rośliny, a także uchylone charakterystyczne niebieskie drzwi zapraszające gościnnie do wejścia. Wszystkie są dokładnym odzwierciedleniem przyjaznej, klimatycznej Grecji.
Wykorzystanie takich motywów w dekoracji wnętrza może zmienić jego oblicze. Przepiękny, niezwykle klimatyczny widok kolorowych domków na tle lazurowego morza nie tylko rozjaśnia wnętrze, ale też sprawia, że jest bardziej słoneczne, radosne. Niebieski kolor jest też barwą bardzo higieniczną, a w zestawieniu z bielą tworzy wrażenie pomieszczeń czystych i świeżych. Z tego powodu doskonale pasuje również do łazienek i kuchni, szczególnie jednak tworząc atmosferę relaksu i wypoczynku w letnich pokojach wspólnych.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem