20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapeta beczki – klimatyczne ozdoby na ścianę

Klasyczna dębowa beczka współczesnym ludziom zazwyczaj kojarzy się z winem, bowiem dawno już minęły czasy, w których takie opakowania…
Klasyczna dębowa beczka współczesnym ludziom zazwyczaj kojarzy się z winem, bowiem dawno już minęły czasy, w których takie opakowania służyły do transportu czy przechowywania różnych produktów. Zastąpione plastikowymi pojemnikami wyszły z użycia, jako kosztowne i niezbyt praktyczne, co przy okazji przyczynia się też do modnego w ostatnim czasie oszczędzania naturalnego środowiska. Beczki drewniane czasami jeszcze spotyka się w niewielkich lokalnych wytwórniach, w których służą do kiszenia warzyw domowymi, tradycyjnymi sposobami. Trudno jednak o temat, który wywołuje bardziej jednoznaczne skojarzeni niż widok wielkiej dębowej beczki, a jeśli jeszcze dodatkowo towarzyszy jej butelka wina lub kosz winogron to już wyjątkowa, niepowtarzalna i bardzo klimatyczna dekoracja do wnętrz.
Fototapeta beczki – klimatyczne ozdoby na ścianę
Fototapeta beczki to dekoracja, która może mieć dziesiątki różnych twarzy począwszy od tych bardziej siermiężnych, prostszych, jak stosy dębowych pojemników ułożone w ciemnej, nastrojowej piwnicy czy też pojedyncza beczka na tle rozleglej winnicy i wieńcząca ją butelka w towarzystwie pary kieliszków. Taki motyw bezwarunkowo podsuwa obraz miłego spotkania z przyjaciółmi w klimatycznej winiarni i delektowania się smakiem niezwykłych, przesyconych zapachem słońca, ziemi i dorodnych owoców win. To z pewnością motyw budzący bardzo pozytywne skojarzenia, a wykorzystany w aranżacji pomieszczenia wprowadzi do niego ten specyficzny, nastrój pozwalający wypoczywać z prawdziwą przyjemnością i spędzać czas na przyjemnych rozmowach i dobrym poczęstunku.
Fototapeta beczki to nie tylko jednolita tematyka i podobne skojarzenia. Kolekcja na stronie http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/beczki%2Bwinnica pokazuje, jak wiele różnych kompozycji można tworzyć z tym jednym konkretnym motywem, a chociaż wszystkie w konsekwencji nawiązują do tradycji produkowania wina i jego konsumpcji, to różnią się kolorystyką, nastrojem, stylem. Dzięki temu zróżnicowaniu można akcentować klimat retro lub prowansalski wybierając starą grafikę w kolorze sepii lub widok beczki w towarzystwie wysłużonego wiklinowego kosza. W aranżacjach wymagających pogodnego nastroju, rozjaśnienia i rozweselenia wnętrza sprawdzą się kompozycje z koszami pełnymi kolorowych winogron, kieliszkami wina w różnych odmianach czy rozległe przestrzenie winnic oświetlonych południowym słońcem.
Dekoracje z motywem wina, beczek, butelek, winnic to motywy doskonałe do tworzenia aranżacji winiarni, kawiarenek i eleganckich restauracji, ale również pięknie zaprezentują się w jadalni czy kuchni zwłaszcza, jeśli należą one do amatorów tego trunku. Część z nich ma również tę magiczną moc powiększania wnętrza, więc wybierając motyw pełnej beczek przestronnej piwnicy nie tylko wprowadzi się konkretny, tajemniczy nastrój do wnętrza, ale też doda mu nieco przestrzeni. Równie ciekawy efekt zagwarantuje panorama słonecznej winnicy, która nie tylko powiększy wnętrze, ale też rozjaśni je i sprawi, że będzie bardziej przyjazne, weselsze, przesycone aurą południowego klimatu.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem