20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Folia dekoracyjna na meble

Meble znajdują się w każdym domu, biurze, lokalu czy instytucji i nawet przy bardzo odważnym, ekstremalnym podejściu do urządzania wnętrz…
Meble znajdują się w każdym domu, biurze, lokalu czy instytucji i nawet przy bardzo odważnym, ekstremalnym podejściu do urządzania wnętrz nie sposób obyć się bez szafy na ubrania czy kuchennych szafek na naczynia i produkty. Ponieważ w sklepach raczej trudno znaleźć coś ekstrawaganckiego, a większość sprzętów jest tradycyjnie jednobarwna lub drewnopodobna, takie szafy i szafki nie zapewnia atrakcyjnej dekoracji wnętrza, a będą jedynie jego niezbędnym dopełnieniem. Nie oznacza to oczywiście, że piękna, stylizowana na naturalne drzewno szafa nie zaprezentuje się pięknie, ale czemu nie wykorzystać tego mebla do tworzenia wystroju o bardziej niestandardowym charakterze?
W komponowanie niepowtarzalnego designu szaf, szafek i komód pomoże folia dekoracyjna na meble, której wiele ciekawych przykładów można znaleźć w zakładce http://www.dekorolka.pl/okleina-dekoracyjna. Drukowane na winylowym podkładzie wzory to z jednej strony przeniesienie klasycznych fotografii o bardzo szerokim spektrum tematycznym, a z drugiej tworzone komputerowo abstrakcyjne grafiki, fraktale, powtarzalne wzorki w dziesiątkach kolorów, a nawet kolorowe wzory dla najmłodszych. Każdy z takich motywów wyposażony w samoprzylepną warstwę doskonale integruje się z powierzchnią mebla sprawiając, że w miejscu tradycyjnego sprzętu pojawia się inny – designerski i kolorowy.
Oklejanie szaf i szafek foliami ma podwójny cel. Z jednej strony jst to sposób na ciekawe wnętrze, które można ożywić zabawną szafą z tulipanami, zebrą czy barwną kompozycją abstrakcyjną. Z drugiej strony to szybka i stosunkowo tania metoda odnowienia sprzętów, a także dopasowania ich do zmienionej aranżacji wnętrza. Jeśli upatrzymy sobie efektowny zestaw wy[spoczynkowy nie musimy dokupywać do niego wszystkich pozostałych mebli w domu. Wystarczy odpowiednia folia z dopasowanym kolorystycznie motywem, a wszystkie elementy wyposażenia znów stworzą jednolitą stylistycznie całość.
Folia dekoracyjna na meble pozwoli w kilka chwil zmienić design wnętrza, a także odnoście starsze, nieco już wysłużone sprzęty. To roznieć ciekawy sposób na dopasowanie szafy rodziców do potrzeb dziecka, które otrzymuje wreszcie swój własny pokój. Kolorowe dziecięce motywy zdecydowanie odmienią wygląd sprzętu, a przy okazji pięknie udekorują pomieszczenie wprowadzając do niego typowe dziecięce grafiki. Samoprzylepne folie są łatwe w aplikacji i nie wymagają dodatkowego kleju, a dzięki wytrzymałym materiałom długo pozostają w idealnym stanie. Do wyboru są setki wzorów, pozwalające na dopasowanie do gustów i całości wystroju wnętrza.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem