20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Eleganckie tapety do salonu

Nowoczesne salony w domach jednorodzinnych i apartamentach różnią się znacznie od tych, jakie mamy okazję zobaczyć w filmach prezentujących dawne epoki.
Nowoczesne salony w domach jednorodzinnych i apartamentach różnią się znacznie od tych, jakie mamy okazję zobaczyć w filmach prezentujących dawne epoki. Współczesne realia sporadycznie pozwalają na wygospodarowanie pokoju wyłącznie do celów oficjalnych, podejmowania gości i rozmów przy herbacie. Dziś salon jest zarazem pokojem wspólnym służącym całej rodzinie, co jednak nie oznacza, że nie może on zachować w sobie cech elegancji wyróżniającej wnętrze wśród wszystkich innych pomieszczeń domu. Elementem, który pozwoli uzyskać klimat elegancji jest odpowiednio dobrana tapeta, która nie tylko podkreśli styl, ale też wpłynie na estetykę wnętrza.
Eleganckie tapety do salonu
Niewątpliwą zaletą tapet jest ich szeroki wybór, pozwalający na dokładne dopasowanie zarówno wzoru, jak i tonacji kolorystycznej do potrzeb konkretnego wnętrza. Oznacza to, że jeśli wybierzemy meble z tonacji cytrynowej lub w czekoladowym brązie nie musimy jedynie sięgać po cytrynową czy brązową dekorację. Możemy jeszcze zdecydować czy ma mieć ciepły czy chłodniejszy odcień, czy barwie podstawowej ma towarzyszyć zieleń, czerwień lub beż, czy wzory mają być spokojne, delikatne czy dynamiczne i wyróżniające się w tle oraz o wielu innych detalach, które mają wpływ na ostateczny wystrój. Poświęcając odpowiednią ilość czasu na dopasowanie wzoru uzyskamy efekt spójnej całości, dzięki której wnętrze będzie idealne.
Eleganckie tapety do salonu zgromadzone w kolekcjach sklepu http://www.dekorolka.pl/fototapety-na-sciany to dekoracje bardzo różnorodne tematyczne, co stanowi kolejny dowód na możliwość nieograniczonego tworzenia aranżacji. Elegancja, to pojęcie odnoszące się do wielu różnych efektów końcowych, a także pojęcie subiektywne. Oznacza to, że każdy właściciel mieszkania inaczej będzie sobie wyobrażał swój salon, w którym podejmuje gości i do jego urządzenia przykłada szczególną wagę. Eleganckie tapety do eleganckich wnętrz nie muszą być wcale bogate i wyszukane, bowiem równie ciekawy wizualnie efekt stworzy kompozycja w drobny wzorek pod warunkiem, że będzie stylem dopasowana do aranżacji całego wnętrza.
Eleganckie tapety do salonu to z pewnością dekoracje neutralne tematycznie, bowiem pomieszczenie to ma charakter ogólny i powinno zaspokajać potrzeby estetyki i gwarantować dobre samopoczucie każdemu, kto w nim przebywa. Sam temat takiej tapety nie jest ściśle określony, bowiem definiuje go wspomniany już styl wnętrza. W salonach aranżowanych w klimacie retro elegancję zapewnią tapety w motywy różane, w pasy i kropki czy wzory ornamentowe. W salonie nowoczesnym świetnym uzupełnieniem wystroju będzie abstrakcja, architektura lub krajobraz w tonacji czarno-białej, albo przepiękna tapeta z widokiem kosmosu. Wnętrze rustykalne doskonale ozdobi widok ukwieconej łąki, kompozycja z makami czy kolorowy motyw ludowy.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem