Foto-tapeta zachód słońca nad tajemniczą doliną (sku: rol/12122-f)

893 1,350 

Wyceń na wymiar

Na podany w zapytaniu adres e-mail przyjdzie oferta zakupu z wizualizacją w podanych wymiarach.

chcę otrzymywać na maila kupony rabatowe, oferty promocyjne i informacje o nowościach Zasady ochrony danych osobowych
 zamów przez telefon

tel.: 881 31 71 81 / wt – cz 9.00-15.00

Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 500 zł

  • dowolny kolor i wymiar
  • realizacja zamówień 5-8 dni roboczych
  • polska firma, polskie produkty

Tapeta przedstawia piękny zachód słońca nad malowniczą doliną, której urok podkreślają zakola rzek przecinających jej obszar. W miarę jak słońce schodzi ku horyzontowi, niebo wypełnia się odcieniami ciepłego pomarańczu. Promienie zachodzącego słońca rozpraszają się na tle nieba, tworząc magiczną aurę nad doliną.

W samym sercu doliny wznosi się tajemnicza budowla. Jej kontury są ledwie widoczne w mroku zmierzchu, ale wydaje się być miejscem o niezwykłej historii i znaczeniu. Ta budowla emanuje aurą tajemnicy i niezwykłego piękna.

Wokół doliny widoczne są pagórki, które nadają krajobrazowi urozmaicenie i głębię.

Na horyzoncie widać inne wieże, które dodają tej scenerii jeszcze większej dramaturgii. Ich kontury są tylko ledwie widoczne, ale ich obecność sugeruje istnienie innych tajemniczych miejsc i historii do odkrycia w tej magicznej krainie.

Ta tapeta jest pełna uroku, tajemnicy i naturalnej piękności, która zachwyca i pobudza wyobraźnię. Widok zachodu słońca nad doliną z rzekami, pagórkami i tajemniczą budowlą pozostawi cię z uczuciem spokoju i ciekawością, co kryje się za tymi malowniczymi krajobrazami.


fototapeta GŁADKA
Lateks jest gładki, matowy i prosty w montażu. Fototapeta lateksowa jest trwała. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta STRUKTURALNA
Fototapeta flizelinowa o strukturze nowoczesnego betonu jest trwała, zniweluje lekkie nierówności ściany. Podkład jest gruby i mięsisty pokryty od spodu flizeliną. Dzięki temu jest prosty w montażu. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia. Do intensywnie użytkowanych wnętrz zalecamy dodatkowe zabezpieczenie ochronnym laminatem płynnym dostępnym za zamówienie.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta WODOODPORNA™
Dwuwarstwowy gładki gruby materiał z powłoką winylową. SAMOPRZYLEPNY. Może służyć jako okleina meblowa oraz na fronty szaf i kuchenne AGD. Wydruk ma soczyste i ostre kolory. Fototapeta jest kompletnie odporna na użytkowanie (wodę, mycie, kuchenne detergenty, częste pocieranie).
Szczególnie polecamy do dekoracji ścian w pomieszczeniach: kuchnia (koło blatu roboczego, przy zlewozmywaku), przedpokoju (obok wycieraczki na buty), łazienki (blisko wanny i umywalki) oraz wszędzie tam skąd trzeba ją będzie usunąć bez pozostawiania śladów.
Nie przyklejaj fototapety na malowaną wcześniej farbami ścianę. Ścianę trzeba zagruntować, podłoże musi być zwarte i bez domieszek lateksu. W innym przypadku fototapeta może się odklejać.
Fototapetę można myć domowymi detergentami.
Klejona na zakładkę 1-2 cm - zakładka może być widoczna bardziej na jasnych i jednolitych miejscach gdzie nie występuje skomplikowany wzór. Widoczność zakładki tez zależy od miejsca montowania, kierunku układania zakładki (pod światło będzie mniej widoczna, układana ze światłem może rzucać minimalny cień).

Dodatkowe informacje

wybierz rodzaj

300cm x 200cm – fototapeta gładka, 300cm x 200cm – fototapeta strukturalna, 300cm x 200cm – fototapeta wodoodporna