Foto-tapeta ścieżka w górach (sku: rol/12146-f)

893 1,350 

Wyceń na wymiar

Na podany w zapytaniu adres e-mail przyjdzie oferta zakupu z wizualizacją w podanych wymiarach.

chcę otrzymywać na maila kupony rabatowe, oferty promocyjne i informacje o nowościach Zasady ochrony danych osobowych
 zamów przez telefon

tel.: 881 31 71 81 / wt – cz 9.00-15.00

Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 500 zł

  • dowolny kolor i wymiar
  • realizacja zamówień 5-8 dni roboczych
  • polska firma, polskie produkty

Ta tapeta przedstawia piękny krajobraz, który zachwyca i przyciąga uwagę. Na pierwszym planie tej sceny znajduje się malownicza ścieżka, prowadząca w dół, ku spokojnemu stawowi, otoczonemu majestatycznymi grzbietami gór.

Ścieżka jest wydeptana i otoczona naturalną roślinnością. Zachęca do spokojnego spaceru, pozwalając cieszyć się bliskością natury. Po drodze można podziwiać piękne widoki i wdychać świeże powietrze.

Na dole, w centrum tej scenerii, znajduje się spokojny staw. Jego powierzchnia jest spokojna, lustrzana, odbijając niebo i okalające go góry. To miejsce wydaje się być oazą spokoju, gdzie można odpocząć i w pełni zrelaksować się.

Nad horyzontem, w tle, widoczny jest zachód słońca. Słońce skrywa się za grzbietami gór, malując niebo w odcieniach różu, pomarańczy i złota.

Ta tapeta jest pełna spokoju i piękna natury. Przenosi obserwatora w otoczenie, gdzie można cieszyć się widokiem pięknej ścieżki, spokojnego stawu i niezwykłego wschodu słońca nad majestatycznymi górami. To sceneria, która zachwyca i inspiruje do kontemplacji natury.


fototapeta GŁADKA
Lateks jest gładki, matowy i prosty w montażu. Fototapeta lateksowa jest trwała. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta STRUKTURALNA
Fototapeta flizelinowa o strukturze nowoczesnego betonu jest trwała, zniweluje lekkie nierówności ściany. Podkład jest gruby i mięsisty pokryty od spodu flizeliną. Dzięki temu jest prosty w montażu. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia. Do intensywnie użytkowanych wnętrz zalecamy dodatkowe zabezpieczenie ochronnym laminatem płynnym dostępnym za zamówienie.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta WODOODPORNA™
Dwuwarstwowy gładki gruby materiał z powłoką winylową. SAMOPRZYLEPNY. Może służyć jako okleina meblowa oraz na fronty szaf i kuchenne AGD. Wydruk ma soczyste i ostre kolory. Fototapeta jest kompletnie odporna na użytkowanie (wodę, mycie, kuchenne detergenty, częste pocieranie).
Szczególnie polecamy do dekoracji ścian w pomieszczeniach: kuchnia (koło blatu roboczego, przy zlewozmywaku), przedpokoju (obok wycieraczki na buty), łazienki (blisko wanny i umywalki) oraz wszędzie tam skąd trzeba ją będzie usunąć bez pozostawiania śladów.
Nie przyklejaj fototapety na malowaną wcześniej farbami ścianę. Ścianę trzeba zagruntować, podłoże musi być zwarte i bez domieszek lateksu. W innym przypadku fototapeta może się odklejać.
Fototapetę można myć domowymi detergentami.
Klejona na zakładkę 1-2 cm - zakładka może być widoczna bardziej na jasnych i jednolitych miejscach gdzie nie występuje skomplikowany wzór. Widoczność zakładki tez zależy od miejsca montowania, kierunku układania zakładki (pod światło będzie mniej widoczna, układana ze światłem może rzucać minimalny cień).

Dodatkowe informacje

wybierz rodzaj

300cm x 200cm – fototapeta gładka, 300cm x 200cm – fototapeta strukturalna, 300cm x 200cm – fototapeta wodoodporna