🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Czym odnowić blat stołu?

Stół stanowi jeden z podstawowych mebli w każdym domu wykorzystywanych zarówno do spoczywania posiłków, jak i do różnych innych czynności,…
Stół stanowi jeden z podstawowych mebli w każdym domu wykorzystywanych zarówno do spoczywania posiłków, jak i do różnych innych czynności, od prac domowych po rozrywkę. Wprawdzie nie w każdym domu można znaleźć stoły pokojowe, bowiem często rolę jadalni pełni kuchnia z odpowiednim aneksem, a w pokoju pojawia się jedynie niewielki stolik kawowy lub ława, jednak zniszczone blaty stolików, biurek i stołów bywają stosunkowo częstym problemem. Kiedy zniszczona przez czas i intensywne użytkowanie powierzchnia blatu zaczyna być problemem, który szpeci wystrój wnętrza i wymaga rozwiązania pora sięgnąć po rewelacyjne kolorowe naklejki i warstwą laminatu, a nie tylko zniknie problem, ale i mebel zyska drugą młodość.
Czym odnowić blat stołu
Porysowany, odbarwiony blat nawet przy eleganckiej formie i pięknych nogach będzie tym elementem, który sprawi, że mebel negatywnie wpłynie na cały wystrój wnętrza. Oczywiście najprostszym rozwiązaniem byłoby kupienie nowego stołu, jednak często albo nie mamy na niego pieniędzy, albo ten, który posiadamy darzymy sentymentem i nie chcemy się z nim jeszcze rozstawać. Jeśli mebel jest bardziej zniszczony można zmienić miejsce jego przeznaczenia, a jadalnię wyposażyć w nowy model, jednak solidna konstrukcja z dobrego dębowego drewna zawsze warta jest odświeżenia, aby mogła służyć przez wiele kolejnych lat. Sposobem na odnowienie blatu są naklejki z kolekcji na http://www.dekorolka.pl/naklejki-na-stol – proste i kolorowe, stylowe i nowoczesne w dziesiątkach różnych wzorów.
Naklejki na stół mają tę zaletę, że można je łatwo umieścić na blacie, a dzięki zamówieniu na wymiar będą idealnie do niego dopasowane. Kiedy kolorowa dekoracja porysuje się lub po prostu znudzi można ją z powodzeniem usunąć i zastąpić innym wzorem, bardziej pasującym do wnętrza czy naszego nastroju. Pomimo wrażenia, że są to dekoracje nietrwałe w rzeczywistości o ich funkcjonalności decyduje warstwa laminatu, która pokrywa drukowaną powierzchnię. Cienki, ale bardzo wytrzymały materiał wykazuje taką odporność, jak kuchenne blaty poddawane cięciu nożami, drapaniu, szorowaniu i innych kuchennym zabiegom. Laminat nie jest wprawdzie niezniszczalny, ale z pewnością wytrzyma eksplorację nawet bardzo dociekliwych maluchów.
Mówiąc o naklejkach na blaty stołów warto wspomnieć również o ich wzorach i kolorystyce, bowiem mają one duże znaczenie dla całego designu wnętrza. Wiele z proponowanych wzorów to kompozycje nawiązujące tematyką do przeznaczenia mebla, jednak odnoszące się zarówno do pracy biurowej, jak i do wykorzystania w kuchni. Naklejki prezentują kompozycje bardzo stylowe, nawiązujące do klimatów rustykalnych, prowansalskich, a także do sztuki pop art. i grafiki w bardziej nowoczesnym wydaniu. Dla amatorów mocnych akcentów znajdzie się też piękna kompozycja z sercem na czerwonej tkaninie, a dla romantyczek serduszkowce kolaże z cukierków, ciasteczek, konfetti i wiele innych.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem