Ciekawe Fototapety Londyn

Londyn jest charakterystycznym dużym miastem o specyficznym klimacie, który niewiele ma wspólnego z metropoliami znanymi z realiów amerykańskich.
Londyn jest charakterystycznym dużym miastem o specyficznym klimacie, który niewiele ma wspólnego z metropoliami znanymi z realiów amerykańskich. Londyn przesiąknięty jest historią i pełen pozostałości zarówno po czasach królów, jak i nieco bardziej współczesnych. Miasto sporadycznie traktowane bywa, jako ciekawy motyw dekoracyjny, ale w przypadku Londynu właśnie z uwagi na jego historyczny charakter i symbolikę wykorzystanie na fototapetach ma zupełnie inny wymiar. Poza tym dla Polaków jest to miejsce wyjątkowo bliskie z uwagi na wiele związków w przeszłości, dlatego chętnie sięgają po tego typu motywy.
Fototapety z Londynem mogą być traktowane, jako kompozycje architektoniczne, obrazy znanych zabytków, klimatycznych ulic z szeregiem starych zabudowań, ale również, jako motywy z kolorowym akcentem. Te drugie to przede wszystkim charakterystyczne dla miasta i lokalnej kultury czerwone budki telefoniczne, które na fototapetach pojawiają się zarówno samodzielnie, jak i w postaci czerwonego elementu w kompozycji jednolitej kolorystycznie. W dużych salonach oraz w aranżacji loftów takie fototapety harmonizują z wnętrzem nawet, jeśli wypełniają powierzchnię całej ściany.
Fototapety Londyn
Londyn pojawia się na fototapetach w wielu różnych odsłonach począwszy od jego twarzy historycznej, przez oficjalne budynki i symbole, krajobrazy w jesiennej i letniej szacie, nocne retrospekcje czy całkiem nowoczesne widoki industrialne oraz kulturowe graffiti. Ta różnorodność sprawia, że osoby darzące miasto szczególnym sentymentem mogą umieszczać jego wizerunek w pomieszczeniach bez względu na charakter aranżacji. Sypialnie doskonale ozdobi nocne spojrzenie na brytyjski Parlament, Tower Bridge czy zachód słońca nad Tamizą. W salonie sprawdzi się miasto w jesiennej oprawie, a w nowoczesnym biurze stylizowana flaga, ruchliwa ulica albo przeszklone wysokościowce.
Na stronie http://www.dekorolka.pl/2/fototapety-na-sciany/search/london można znaleźć wiele propozycji londyńskich fototapet począwszy od tych bardziej współczesnych po stylizowane na vintage. Dzięki sporemu zróżnicowaniu motywów można wybrać odpowiednią dekorację do swojego domu, ale na szczególną uwagę zasługują popularne w ostatnich latach puby, które są doskonałym miejscem do wprowadzenia londyńskiego akcentu. Szczególnym powodem jest przecież fakt, że właśnie w Londynie powstała pierwsza w historii gildia piwowarska, a miasto do dziś słynie z niezliczonej ilości pubów.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem