20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Ciekawa naklejka na ściane drzewo

Dekoracje z motywami zaczerpniętymi wprost ze świata przyrody są nie tylko bardzo efektowne, ale też budzą pozytywne skojarzenia i bywają uniwersalne.
Dekoracje z motywami zaczerpniętymi wprost ze świata przyrody są nie tylko bardzo efektowne, ale też budzą pozytywne skojarzenia i bywają uniwersalne. Nie jest to oczywiście bezwzględna reguła, jednak większość motywów roślinnych przedstawianych wprost lub w sposób symboliczny można dopasować zarówno do wnętrz mieszkalnych, jak i do biur, lokali gastronomicznych czy innych miejsc publicznych. Do wyjątkowo uniwersalnych i zarazem stwarzających szerokie możliwości kreacji są naklejki na ściany z motywem drzew. To nie tylko niezwykle zróżnicowana, ale i wszechstronna kategoria dekoracji umożliwiająca dopasowanie do każdej stylizacji.
Naklejka na ściane drzewo
Naklejka na ścianę drzewo to dekoracja, która nie kłóci się z żadną epoką i stylem. Zgromadzone w zakładce http://www.dekorolka.pl/83/fotolaminaty-i-naklejki/search/drzewo%2Bwektor przykłady pokazują, jak bardzo szeroki jest zakres prezentacji motywu drzewa, zarówno pojedynczego, jak i w większej kompozycji, w postaci kolażu, lasu, drzewa symbolicznego czy też grupy drzew, jako tła dla innej sceny. Wprawdzie o każdym temacie można powiedzieć, że dzięki pomysłowości grafika czy fotografa bez problemu pojawi się na naklejce w tysiącach odsłon, to jednak niewiele jest tematów pasujących zarówno do stylu nowoczesnego, futurystycznego, jak i barokowego, ekologicznego czy skandynawskiego.
Drzewo na naklejce może pojawiać się zarówno w wersji kolorystycznej naturalnej, jak i w formie czarno-białego schematu lub całkowicie irracjonalnego tworu, skomponowanego z puzzli, ołówków, kolorowych trójkątów czy serduszek. Każda z tych opcji dedykowana jest innym wnętrzom, innym odbiorcom i innemu klimatowi. Neutralny, na wpół oficjalny salon to miejsce dla tradycyjnych wizerunków zielonych sylwetek, dla choinek i graficznych lasów. Pokoik nastolatki czy kobiety romantyczki ozdobi drzewo z serduszkową koroną. Do wnętrz bardzo nowoczesnych będą pasowały mozaikowe kompozycje, drzewa z fantazyjnymi koronami tworzonymi z zawijasów, albo proste symboliczne grafiki.
Naklejka na ścianę drzewo o sposób na dekorację wszędzie tam, gdzie razi pusta przestrzeń a skomplikowane motywy czy intensywne kolory są nie na miejscu. Czarno-białe drzewo wniesie jedynie akcent graficzny, ale nie zaburzy całości aranżacji. Drzewo w łagodnej zieleni będzie uspokajać i wyciszać wystrój wprowadzając element harmonii, a kolorowa mozaikowa choinka stanie się nie tylko nowoczesnym, ale i bardzo dynamicznym dodatkiem. Drzewa sprawdzają się prawie zawsze i prawie wszędzie, dlatego są sposobem na uzupełnienie wystroju dla tych osób, które nie mają pomysłu na bardziej ekstrawaganckie rozwiązania. Dodatkowym atutem takich naklejek jest możliwość dopasowania kształtu do wolnego miejsca na ścianie.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem