🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Akty do sypialni dodadzą pikanterii w przestrzeni osób dorosłych.

Akty do sypialni na dekoracjach do sypialni dodadzą pikanterii w przestrzeni osób dorosłych. Fototapety, na których głównym motywem jest ludzka nagość, to wyrafinowana dekoracja, która wprowadzi do wnętrza naszej sypialni ciepły, zmysłowy klimat.
Współczesne ozdoby ścienne z aktami to połączenie kunsztu artystycznego i wysokiej jakości materiałów, na jakich są drukowane prace. Dzisiejsi artyści, podobnie jak ich poprzednicy z ubiegłych stuleci, bardzo często przedstawiają w swoich pracach wizerunek ciała człowieka, starając się jak najwierniej oddać jego siłę, gibkość i piękno.
Wśród aktów do sypialni na dzisiejszych tapetach ściennych znajdziemy zarówno przedstawienia żeńskich, jak i męskich postaci, jednak wśród tego typu obrazów zdecydowanie przeważają wizerunki nagich kobiet. To akty do sypialni od wieków stanowią bowiem największą inspirację dla artystów, którzy malowali, szkicowali i rzeźbili je w rozmaitych pozach. Wykorzystując do dekorowania wnętrz wydrukowane w formie tapet ściennych prace malarskie lub grafiki z wizerunkami nagich ciał, trzeba pamiętać, że jest to specyficzna forma zdobnicza. Nie nadaje się do każdego pomieszczenia i najlepiej prezentuje się w miejscach stanowiących osobistą przestrzeń właścicieli. Dlatego też idealnym miejscem na powieszenie obrazów z aktami jest domowa sypialnia. Wszystko rzecz jasna zależy również od stopnia nagości zaprezentowanej na fototapecie. W niektórych aktach do sypialni jest ona ujęta w tak elegancki i stylowy sposób, że nie będzie raziła nawet umieszczona w centralnym miejscu naszego domu. Z kolei inne grafiki są zarezerwowane jedynie dla wnętrz mających charakter bardziej intymny. Na stronie internetowej http://www.dekorolka.pl/fototapety-erotyka znajdziemy tapety z klimatycznymi aktami fotograficznymi. Do wyboru mamy akty do sypialni utrzymane w naturalnej kolorystyce, jak również takie, które zostały wydrukowane w wersji czarno-białej.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość oraz nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem